Tıp için iPad önerisi

Daha fazla  
Tıp fakültesi 2.sınıfa geçtim ve bir tablet almaya karar verdim ama hangi modeli seçmem gerektiği konusunda kararsızım. Tercihen iPad olsun istiyorum. 10-15 bin lira aralığında bir fiyat uygun ama yanına kılıf ve kalem de almam gerekli. Bu tabletle derslerin ses kaydını alıp not tutacağım. Temel amacım bu ama arada bir resim çizmek de istiyorum. Mesela bir çizgi roman sayfasını renklendirmek gibi. iPad ve kalem kılıf beraber almak çok pahalı ve tablet piyasası hakkında da çok bilgim yok. Sizin bana önerebileceğiniz iPad veyahut başka marka tabletler nelerdir? Kaliteli not tutma ve çizim uygulamalarına erişim de önemli bu konuda da yardımcı olabilirseniz şimdiden teşekkürler.

Air 5 alırsan öğrenci indirimi vs. ile kalem bedavaya geliyor yanılmıyorsam 17 bin tutuyordu en son (şimdi kontrol ettim 19 olmuş). iPad 10 da alabilirsin daha düşük model olarak ama kalemle fiyat artar. Kalem + iPad 9 alırsan 13 bin falan tutar.

iPad 10 öneririm depolaması yüksek olacağından dolay Air 5 daha iyi tabii ki ama depolaması az olan modeli alırsıınız.

Elinizi çabuk tutun Apple'ın sitesinde iPad Air 5 64 GB alana Apple Pencil 2.nesil hediye 19500 TL'ye geliyor ikisi.

Arkadşalar peki huawei nin yeni çıkan paper mate tabletini önerir misiniz? Kılıf kalemle beraber 9bin gibi bir fiyata geliyordu sanırım. Paraya kıyıp İpad mi yoksa bunu mu alsam. İpad ile arasında öyle aman aman farkları var mı

Huawei alma uğraşırsın iPad veya Samsung bütçeye göre. Eğer 20 veririm diyorsan Tab S9 mantıklı olabilir veya iPad 10+kalem yaparsın.

Geri
Yukarı