Tıp okumak için iPad tavsiyesi

Alex de Souza10

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler...
Tıpta ders slaytları, kitapları, özetleri vb. şeyler için iPad almayı düşünüyorum ama pek karar veremedim.

iPad 9 ve iPad Air4 arasında kaldım.

Dediğim gibi tıp işleri, dizi, film gibi şeyler için hangisi daha uygun olur?

Apple sitesinde öğrenci indirimi ile iPad Air4 (yanında AirPods 2. nesil hediye) 11.800TL civarı, iPad 9 ise 6.800TL civarı.
Sanırım Air 2. nesil kalemi desteklerken, iPad 9 1. nesil kalemi destekliyor. 1. nesil kalemlerin 2.nesil kalemlere göre şarj işlemlerinin daha yavaş ve sıkıntılı olduğunu, daha da ağır olduğunu duydum.

Bir de Apple'ın kendi kalemini almasam önereceğiniz kalem olur mu?

Şimdiden çok teşekkürler...

Herkese iyi günler...
Tıpta ders slaytları, kitapları, özetleri vb. şeyler için iPad almayı düşünüyorum ama pek karar veremedim.

Apple sitesinde öğrenci indirimi ile iPad Air4 (yanında AirPods 2. nesil hediye) 11.800TL civarı, iPad 9 ise 6.800TL civarı.
Sanırım Air 2. nesil kalemi desteklerken, iPad 9 1. nesil kalemi destekliyor. 1. nesil kalemlerin 2.nesil kalemlere göre şarj işlemlerinin daha yavaş ve sıkıntılı olduğunu, daha da ağır olduğunu duydum.

iPad 9

Herkese iyi günler...

Açıkçası iPad Air 4 daha iyi bir tercih olacaktır diye düşünüyorum. İkinci nesil kalem daha iyi çalışıyor. AirPods işinize yaracaksa ve kalem de alırsanız güzel bir Apple ekosistemi oluşturabilirsiniz. Apple dışında kalem almanızı ben tavsiye etmem çünkü Apple cihazlar birbiri ile daha senkronize,uyumlu çalışan cihazlar. Yıl olmuş 2022 hala Home tuşlu tablet üretiyorlar. iPad 9 daha fiyat-performans olabilir ancak ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurduğumda bence iPad Air daha iyi bir tercih olur.

Geçmiş konularına baktığımda bu sene tıp fakültesi okuyacaksın sanırım. Bence iPad almadan önce notlarla çalışmayı dene. Ben 5. sınıf tıp öğrencisiyim ve birçok kişi bir hevesle iPad aliyor ve ilerleyen zamanlarda not okurken veya ders çalışırken yüzüne bakmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı