Tıp İçin Laptop Önerisi

@Spery
Şimdi incelediğim kadarıyla en ucuz MacBook bir dizüstü bilgisayar 5900 lira. Hadi biz onu yuvarlayıp 6000 lira diyelim. Bu parayı verip ne alıyorsun pekala? Ta 5. nesil düşük performanslı bir işlemci. İnceltilebilmesi için verimsiz bir soğutma 120GB gibi küçük bir depolama alanı. Eğer çöpe atacak param var diyorsan tabii ki alabilirsin. Fakat para basmıyorsan ve paranla en mantıklı kararı almak istiyorsan Casper S500.1021-8d00x-s 15.6" İ5-10210u 8gb 240gb Ssd Freedos - n11.com şöyle bir bilgisayar önerebilirim.
Öncelikle hız için olmazsa olmaz SSD 240GB var içerisinde. En önemlisi işlemcisi 10. nesil Intel i5 işlemci en güncel teknoloji. RAM yükseltmesi isteğe bağlı olarak sonra yapılabilir. Tüm giriş çıkışları da var. üstelik bütün bunları önerilen bilgisayarın yarı fiyatına alıyorsun. yarı fiyatına iki katı performans diyebiliriz. Eğer küçükte olsa oyun oynama olasılığın var ise ona göre bir bilgisayar da önerebilirim. Kurlar oynadığı ve yeni ürünler geldiği için tam hakim değilim biraz daha bakayım yeni modeller de atabilirim istersen.

Casper'i düşmanıma bile tavsiye etmem ve macOS Windows'tan daha hafif bir işletim sistemi.

Bütçe kesin değil ama 5-7 bin arası geniş bir aralık verebilirim. İsteğim beni mezun olana kadar idare edecek geri düşmeyecek bir bilgisayar sonrası önemli değil.

Olur önerilere açığım.
Bu sistem epeyi güzel özelliklere sahip. Intel'in çok güçlü bir işlemcisi var içerisinde SSD kapasitesi yüksek. Soğutması çok, ekran çözünürlüğü ideal.
https://www.hepsiburada.com/hp-pavi...asinabilir-bilgisayar-8bp77ea-p-hbv00000npz6g
Böyle bir model var daha uygun fiyatlı fakat ben şahsen dizüstü bilgisayarlarda AMD önermiyorum. Tercihen seçilebilir. Karar sizin. Fakat parasına fazlasıyla değecek ürünler ikiside.

Bu sistem epeyi güzel özelliklere sahip. Intel'in çok güçlü bir işlemcisi var içerisinde SSD kapasitesi yüksek. Soğutması çok, ekran çözünürlüğü ideal.
https://www.hepsiburada.com/hp-pavi...asinabilir-bilgisayar-8bp77ea-p-hbv00000npz6g
Böyle bir model var daha uygun fiyatlı fakat ben şahsen dizüstü bilgisayarlarda AMD önermiyorum. Tercihen seçilebilir. Karar sizin. Fakat parasına fazlasıyla değecek ürünler ikiside.
Bu bilgisayarlar tasarım olarak çok kaba.

Bu bilgisayarlar tasarım olarak çok kaba.
Kardeşim sorun çıkarmaktan başka bir iş yapmıyorsun şu anda farkındasın değil mi? Arkadaş teknolojik olarak gelişmiş güzel bir ürün istiyor. Varsa aynı bileşenleri içerisinde barındıran daha güzel bir model bu fiyata göster arkadaşımız alsın yoksa konuyu sabote etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı