Tıp fakültesi için 25-30 bin TL laptop önerisi

Hatice Kofoğlu

Zeptopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Laptop almak istiyorum ancak çok ikilemde kaldım. Oyun oynamıyorum. Hafif, şarjı uzun giden, ders videolarını rahatlıkla kasmadan dinleyebileceğim bir laptop istiyorum. Bir de kütüphanede çalışırken sesinin canavar gibi çıkmasını istemiyorum. Bütçem 25-30 bin arası. MacBook ve Huawei Matebook arasında kaldım. Ancak başka önerileriniz varsa bilmek isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

Ek olarak, sürekli cihaz satıp alan biri değilim. Uzun süre gitsin istiyorum. Daha uygun fiyat bandında bildiğiniz bir cihaz varsa önerilerinize açığım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler arkadaşlar. Laptop almak istiyorum ancak çok ikilemde kaldım. Oyun oynamıyorum. Hafif, şarjı uzun giden, ders videolarını rahatlıkla kasmadan dinleyebileceğim bir laptop istiyorum. Bir de kütüphanede çalışırken sesinin canavar gibi çıkmasını istemiyorum. Bütçem 25-30 bin arası. MacBook ve Huawei Matebook arasında kaldım. Ancak başka önerileriniz varsa bilmek isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

ek olarak, sürekli cihaz satıp alan biri değilim. Uzun süre gitsin istiyorum. Daha uygun fiyat bandında bildiğiniz bir cihaz varsa önerilerinize açığım. Teşekkürler.

MacBook hakkında bilgi sahibi değilim fakat Huawei Matebook D16 serisini öneririm bende D14 var ve 2 yıldır sorunsuz kullanmaktayım.

MacBook hakkında bilgi sahibi değilim fakat Huawei Matebook D16 serisini öneririm bende D14 var ve 2 yıldır sorunsuz kullanmaktayım.
iPhone kullanıyorsanız MacBook. Android kullanıyorsanız Huawei Matebook tavsiye ederim.
D16 ve 16 arasında Intel core ve AMD işlemci farkı var sanırım. Intel core ses açısından sorun çıkartır mı sizce AMD mi daha iyi olur? Çok fazla bilmiyorum açıkçası ama ses ve ısınma sorunu yaşamak istemiyorum.

D16 ve 16 arasında Intel Core ve AMD işlemci farkı var sanırım. Intel Core ses açısından sorun çıkartır mı sizce AMD mi daha iyi olur? Çok fazla bilmiyorum açıkçası ama ses ve ısınma sorunu yaşamak istemiyorum.

Direk kendi sitesinden alabilirsiniz. Çantasıyla birlikte daha ucuza geliyor. Intel olanı tercih edin Intel mobil işlemcilerde daha iyi.

D16 ve 16 arasında Intel core ve AMD işlemci farkı var sanırım. Intel core ses açısından sorun çıkartır mı sizce AMD mi daha iyi olur? Çok fazla bilmiyorum açıkçası ama ses ve ısınma sorunu yaşamak istemiyorum.
seriye bagli olmakla birlikte power comsumption ve power efficeny konusunda AMD daha iyi. Zen4 mimariler cok basarili

seriye bagli olmakla birlikte power comsumption ve power efficeny konusunda AMD daha iyi. Zen4 mimariler cok basarili
Siz m1 Air mi kullanıyorsunuz? Açıkçası kendi sitesinde bile çok detayı olmadığı için parasına değecek mi onu düşünüyorum. Ama uzun ömürlü olması açısından mac mi olsa demiştim. Yani kafam biraz karışık

Siz m1 Air mi kullanıyorsunuz? Açıkçası kendi sitesinde bile çok detayı olmadığı için parasına değecek mi onu düşünüyorum. Ama uzun ömürlü olması açısından mac mi olsa demiştim. Yani kafam biraz karışık
Ve bu arada iPhone kullanmıyorum

Direk kendi sitesinden alabilirsiniz. Çantasıyla birlikte daha ucuza geliyor. Intel olanı tercih edin Intel mobil işlemcilerde daha iyi.
Teşekkür ederim

Siz M1 Air mi kullanıyorsunuz? Açıkçası kendi sitesinde bile çok detayı olmadığı için parasına değecek mi onu düşünüyorum. Ama uzun ömürlü olması açısından Mac mi olsa demiştim. Yani kafam biraz karışık.

Ve bu arada iPhone kullanmıyorum.

Teşekkür ederim.

MacBook'u iPhone ile kullanmak gerçekten çok rahat. Çoğu işinizi kolayca hallediyorsunuz. Tek başına MacBook kullanmak pek akıl karı değil. Apple cihazları belli bir ekosistemde kullanmadıkça tam verimli olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı