Tıp için ne alınmalı?

Daha fazla  
Malum YKS sonuçları açıklandı gelen sonucuma gore buyuk ihtimalle tıp tercih edecegim.
Şu an elimde telefon haricinde hiçbir elektronik cihaz yok ve tıp tercih edecegimden sadece telefonla olmayacağını biliyorum. Bundan dolayı 25-30k arasi bir bütçem var ve seçeneklerim su sekilde.
1- Sadece laptop.

2- Tablet ve telefon.

Bunlardan hangisini tercih etmeliyim ve bu tercihlerim sonucunda hangi laptop ya da telefon tablet ikilisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Malum YKS sonuçları açıklandı gelen sonucuma gore buyuk ihtimalle tıp tercih edecegim.
Şu an elimde telefon haricinde hiçbir elektronik cihaz yok ve tıp tercih edecegimden sadece telefonla olmayacağını biliyorum. Bundan dolayı 25-30k arasi bir bütçem var ve seçeneklerim su sekilde.
1- sadece laptop.

2- tablet ve telefon.

Bunlardan hangisini tercih etmeliyim ve bu tercihlerim sonucunda hangi laptop ya da telefon tablet ikilisini önerirsiniz?

Hocam şimdiki laptoplar tablet gibi ama performansı iyi elde taşınıyor ASUS viva book önerirrim. Hayırlı olsun bu arada.

Hocam şimdiki programlar için 16 yetermi?

Hocam şimdiki laptoplar tablet gibi ama performansı iyi elde taşınıyor ASUS viva book önerirrim. Hayırlı olsun bu arada.

Hocam şimdiki programlar için 16 yeter mi?

Bir de SSD 1TB vereceğine HDD 2 TB ver yanına SSD koy aynı fiyat.

Hocam şimdiki programlar için 16 yeter mi?

Arkadaşın kullanacağı programlara göre değişirde günlük kullanım için gayet yeterli.

Ne bekliyorsun hocam, NASA bilgisayarı falan mı?

Benim de 16 GB RAM 256 GB SSD var, oyun oynamadığım sürece baya da iyi kullanıyorum.

Hocam öncelikle teşekkürler.
Ama laptop alacak olsam oyunda oynayabileceğim bir laptop alırım ve bide bu şahsen bana fiyat konusunda tuzlu geldi.

Laptop ile tablet-telefondan daha çok şey yapabilirsiniz.
Ama sanki İPAD 10. Nesil alsam hem oyun oynarım hemde bir sürü atlas alıp sürekli yanımda taşımama gerekte kalmaz gibi geliyor.
Bide bu arada telefonda almış olacağım elimdeki tel ömrünü fazlasıyla doldurdu

Arkadaşlar peki ya bu tıp için gerekli olan Pdf'leri kolaylıkla bulabilir miyim ?
Bence beni doğru seçime götürecek olan soru bu ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı