Tipimin iyi olup olmadığını anlayamıyorum

Scarled75

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, aynaya bir bakıyorum ortalamayım diyorum, bir bakıyorum bu tip ne diyorum. Samimi buldugum arkadaşlarıma soruyorum, biri ortalamın üstüsün diyor. Biri çirkinsin diyor kızlarla iyi anlasabiliyorum. Ortaokulda gayet iyiydim diye düşünüyorum çünkü 3-4 kız teklif etti ben istemedim simdiye kadar hiç ilişkim olmadı. Kendime çok bakım yapan biri degilim. 1.84 boy, 71 kg, 15 yaş.

Fotoğraf koyamam internete fotoğraf koymayı dogru bulmuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@BruceWaynee yazmayı unutmusum bir ara sınıfta bir grup konusurken bence ona(benden bahsediyor) kimse bakmaz demis sonra bende yakın bir kız arkadaşima sordum cidden böyle mi diye oda cevap verirsem uzulursün falan dedi yani oda öyle dusunuyormus ama daha bu sene okulun ilk haftaları sınıftakileri puanlıyolardı bende o ortamdaydım sıra bana geldi herkes 10/6, 10/5(ona kimse bakmaz diyen kız 10/6 demisti) falan dedi bir tane kız çıktı bence 10/8 dedi bazı arkadaşlarım ortalamanın üstüsün falan diyorlar emin olamadım.

@BruceWaynee hatırladın mı beni : )

Merhaba, aynaya bir bakıyorum ortalamayım diyorum, bir bakıyorum bu tip ne diyorum. Samimi buldugum arkadaşlarıma soruyorum, biri ortalamın üstüsün diyor. Biri çirkinsin diyor kızlarla iyi anlasabiliyorum. Ortaokulda gayet iyiydim diye düşünüyorum çünkü 3-4 kız teklif etti ben istemedim simdiye kadar hiç ilişkim olmadı. Kendime çok bakım yapan biri degilim. 1.84 boy, 71 kg, 15 yaş.

Fotoğraf koyamam internete fotoğraf koymayı dogru bulmuyorum.

Seni kırmamak için öyle söylüyor olabilirler çünkü aynısını ben de yaşadım. İlk soruşumda "kanka vallahi yakışıklısın" diyen arkadaşıma "Bir seferlik dürüst olur musun?" diye sorduğumda bana turgut özal'a benzediğimi söylemişti.

Görmeden bilemeyiz ama kiminin çirkin kiminin iyi demesi tuhaf. Bana yakışıklısın veya tipin iyi derler insanların %95'i. Tipin pekte önemi olmadığını düşünüyorum.

Geri
Yukarı