Kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamıyorum

isoyorilmayali

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selam malûm okullar artık kapanıyor bende 10. sınıfa geçecek bir kardeşiniz olarak size şunu sormak isterim. Bir kız var beni benden alıyor kızdan çok hoşlanıyorum her an aklımda ama kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığını bir türlü anlayamıyorum. Tamam seviyor diyorum bir şey çıkıyor yok sevmiyor diyorum.

Kızla aynı okuldanız ve aynı sınıftanız kızın arkadaş çevresi geniş kızı tanımayan yok. Zeki bir kız tabiri caizse "bad boy" erkeklerden hoşlanmıyor ki benim profilime hiç uymuyor. İlk başlarda kanka diyordu bana ama şu son 1 aydır kanka kelimesini duymadım ağzından. Derslerde bana baktığını hiç görmedim ama ben o tarafa bakınca hemen kafasını bana çeviriyor.

Muhtemelen çoktan anladı çevresi ve kendisi benim onu sevdiğimi. Aşırı samimi değiliz ama sanaldan konuşmuşluğumuz var. Ama 10 mesaj ya var ya yok. Kızla genel olarak onu kudurtarak konuşuyorum oda aynı şekilde karşılık veriyor mesela ne haber eşek falan diyorum o da sensin eşek falan diyor. Saçma biliyorum biraz da ergence ama kız çok karmaşık ya da benim kafam çok karmaşık. Bir türlü çözemedim hoşlanıp hoşlanmadığını. Size sormak istedim. Sizce benden hoşlanıyor mu? Hoşlanmıyor mu? Yoksa ben mi aptalca bir şeyleri kurguluyorum? (kız herkesle samimi)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka yok öyle olmuyor aynı şeyleri yaşadım kendimi sevmeye inandırdığım için bana da aynı şeyleri o da yapıyormuş gibi geliyor. Ama bir çözümü var kıza yaz işte senden hoşlanıyorum eğer ters cevap vermezse konuyu devam ettirirse düşüncen doğrudur. Şimdi deme çekiniyorum falan cidden kaybetcek bir şey yok sabaha kalkacağınızın garantisi yok

Öncelikle selam malûm okullar artık kapanıyor bende 10. sınıfa geçecek bir kardeşiniz olarak size şunu sormak isterim. Bir kız var beni benden alıyor kızdan çok hoşlanıyorum her an aklımda ama kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığını bir türlü anlayamıyorum. Tamam seviyor diyorum bir şey çıkıyor yok sevmiyor diyorum.

Kızla aynı okuldanız ve aynı sınıftanız kızın arkadaş çevresi geniş kızı tanımayan yok. Zeki bir kız tabiri caizse "bad boy" erkeklerden hoşlanmıyor ki benim profilime hiç uymuyor. İlk başlarda kanka diyordu bana ama şu son 1 aydır kanka kelimesini duymadım ağzından. Derslerde bana baktığını hiç görmedim ama ben o tarafa bakınca hemen kafasını bana çeviriyor.

Muhtemelen çoktan anladı çevresi ve kendisi benim onu sevdiğimi. Aşırı samimi değiliz ama sanaldan konuşmuşluğumuz var. Ama 10 mesaj ya var ya yok. Kızla genel olarak onu kudurtarak konuşuyorum oda aynı şekilde karşılık veriyor mesela ne haber eşek falan diyorum o da sensin eşek falan diyor. Saçma biliyorum biraz da ergence ama kız çok karmaşık ya da benim kafam çok karmaşık. Bir türlü çözemedim hoşlanıp hoşlanmadığını. Size sormak istedim. Sizce benden hoşlanıyor mu? Hoşlanmıyor mu? Yoksa ben mi aptalca bir şeyleri kurguluyorum? (kız herkesle samimi)

Herkesle samimiyeti varsa sana da çok farklı davranmıyor gibime geldi.

Kanka yok öyle olmuyor aynı şeyleri yaşadım kendimi sevmeye inandırdığım için bana da aynı şeyleri o da yapıyormuş gibi geliyor. Ama bir çözümü var kıza yaz işte senden hoşlanıyorum eğer ters cevap vermezse konuyu devam ettirirse düşüncen doğrudur. Şimdi deme çekiniyorum falan cidden kaybetcek bir şey yok sabaha kalkacağınızın garantisi yok.

Haklısın ama okullar yeni kapandı şimdi yazsam biraz ters düşmez mi?

Herkesle samimiyeti varsa sana da çok farklı davranmıyor gibime geldi.

Bende aslında farklı düşünmüyor değilim. Ama bir şekilde kendime inandırmak istiyorum onun benden hoşlandığını.

Son düzenleme:
Evet haklısın nasıl adım atacağıma dair ipuçları verebilir misiniz?

Tatil geldi Instagram'dan yaz konuş rahatça önceden okulda gördüğün için ufak bir çekingenlik olabilir. Reels at sohbet aç, günaydın-iyi geceler yaz zaten bir sorun çıkarsa birbirinizi görmeyeceksiniz.

Tatil geldi Instagram'dan yaz konuş rahatça önceden okulda gördüğün için ufak bir çekingenlik olabilir. Reels at sohbet aç, günaydın-iyi geceler yaz zaten bir sorun çıkarsa birbirinizi görmeyeceksiniz.

Not ekleyem kızın erkeklerlede arası iyi 2 tane çok yakın erkek arkadaşı var ve kız arkadaşlarınında hiçbirinden haz etmem. Arkadaşlarının anlamış olması lazım ki benim yakın arkadaşlarım bile anladı evlilik ne zaman diye bana soruyorlar cesaretsizliğimin sebebinin büyük kısmı arkadaşları yüzünden.

Konuşma tarzını değiştirip "kudurtmak" yerine biraz daha flörtleşebilirsin eğer o da karşılık verirse aynı şekilde devam et karşılık vermezse kendi isteğine göre konuşmaya devam edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı