Kızın amacını anlayamıyorum

Needal

Decapat
Daha fazla  
Merhaba birkaç ay önce bir kızla konuşmaya başlamıştım ve biraz da tartışıyorduk ama sonraki saatlerde orta yolu buluyordum ve devam ediyorduk. Daha sonra laflarken arada ben arkadaştan öte gördüğümü söyledim. O da hiç öyle düşünmediğini söyledi, özür diledi. Bende ilgiyi bayağı azalttım, neredeyse hiç konuşamaya başladık. Daha sonra ben alkol alırken fotoğraf çekmiştim ona cevap verdi. Bende bende falan yazdı, alkollüyken daha kafa dengisin yazdı ve benimle her gün yazışmak istedi. Ben bir kere daha şans verdim. Sonra aslında bende sever gibi oldum ama zamanı yanlıştı dedi. Biz bir kere daha sık sık konuşmaya başladık, kalpleşmelere vs. başladık. Eskisi gibi tartışmıyorduk güzel muhabbet ediyorduk. Sonra buluştuk, gayet güzel sohbeti bol geçti. Birkaç gündür soğukdu da. Aradan birkaç gün geçti seni çok seviyorum, sana çok değer veriyorum, seni kaybetmekten çok korkuyorum dedi.

Sana bunu ikinci kez yaşattığım için çok üzgünüm dedi ama ben ilişkilere başlarken kaybetme korkusu olmuştur bende dedi. Beni senin kadar dinleyen falan yok dedi. Bende ona öncekisi gibi seninle sık konuşmam ilgilenmem dedim ama arada bir konuşursak olabilir dedim. O da hayır ne olur ne olur sensiz yapamam, eskisi gibi her gün konuşalım falan, yalvarırım dedi. Tamam dedim düşüneceğim dedim. Kabul ettim, çünkü bende arkadaş kalmanın daha mantıklı olduğunu düşüncesine itti. 2 gün geçti canım çok sıkkın dedi. Dedim neden. Bir çocuk vardı bana yazmıştı ona cevap verdim görüldü atıyor, kalbim acıyor dedi. Oda cevap vermeyince küfür ettim dedi. Boş ver dedi. Bende hafif gırgırla beraber ilk defa bir kızın yürüdüğünü gördüm falan dedim. Oda ben yürümedim ilk o yazdı dedi, gırgırına dedim yakışıklı çocuk mu bari yaptım. Yok dedi. Bende kalp kıranın kalbide yanar falan ettim. Sonrasında konu unutuldu normal konuşamaya devam ettik. Ama ben bu kızı anlamadım arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç yaşındasın? Kızı kovalama, senin kafanı da kurcalamasın boşuna. Sen başka kızlarla da takıl, keyfine bak. Bu çok ciddi bir kız değil yani.

Gencim daha 20. Sonradan bende anladım pek uyuşmadığımızı, onun ağzı bana göre daha bozuk ve dediğiniz gibi ciddilikten uzaktı. Ama bende eğlenceli birisini istiyordum.

Gencim daha 20. Sonradan bende anladım pek uyuşmadığımızı, onun ağzı bana göre daha bozuk ve dediğiniz gibi ciddilikten uzaktı. Ama bende eğlenceli birisini istiyordum.

Hocam ya ne kadar takmazsan pervane oluyorlar tecrübeyle sabit. Sen relax takıl kızı anlamana gerek yok geneli böyle zaten..

Geri
Yukarı