Tıraş makinesi tavsiyesi

Makaleler
1
Yer
İzmit/Kartepe
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
⭐Asus Z690P ⭐İntel İ7 12900K ⭐CORSAIR 32GB (4x8GB) RGB Pro ⭐MSI MPG A850GF 850W +80 Gold ⭐PF360 ⭐Samsung 250GB 960 EVO/ ⭐Sandisk Plus 1 TB /⭐1 TB 7200 RPM ⭐Asus Rog Strix RTX 3080 ⭐ Phanteks P500A RGB ⭐ Asus VG248QE 24” 144hz 1ms ⭐Asus VG259QM 280hz
Meslek
Aşcı
Selam arkadaşlar, çalıştığım için her gün tıraş olmak zorundayım ve mach 3 kullkanıyorum uzun zamandır. Fakat artık suratım tahriş olmaya başladı güzel ve fazla pahalı olmayan tıraş makinesı tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sıfır almayan makine tercih ederseniz, Philips 3000 serisinden istediğinizi seçebilrisiniz.
ne kadar bırakıyor acaba ? Şuan maske kullanıyoruz kullansam problem olmaz ama maskesiz 1 günde sakalları kesmek zorunda kalıyoruz.

1 numara gibi düşünebilirsiniz.
1 numara değil, 1 numara 3mm oluyor. Genelde 0.5mm yani sıfıra yakın kesim oluyor ve başlıklarında sıfır kesen detay şekinlendirici ile veya Gillette ile sinek kaydı hemen yapabilir kısaltıp.

Biraz daha artırıp makine türü sıfır tam alan makine istiyorsan 600 üstü sinek kaydı yapan modellerde var. Ama onlarda fiyata göre çeken veya farklı problemler duydum. Yani 1000TL üzeri çıkılması gerek acısız ve kaliteli istiyorsa.

1 Numara değil, 1 numara 3mm oluyor. Genelde 0.5mm yani sıfıra yakın kesim oluyor ve başlıklarında sıfır kesen detay şekinlendirici ile veya Gillette ile sinek kaydı hemen yapabilir kısaltıp.

Biraz daha artırıp makine türü sıfır tam alan makine istiyorsan 600 üstü sinek kaydı yapan modellerde var. Ama onlarda fiyata göre çeken veya farklı problemler duydum. Yani 1000TL üzeri çıkılması gerek acısız ve kaliteli istiyorsa.

https://www.hepsiburada.com/braun-s...tte-hediye-p-HBV00000J9MWB?magaza=Hepsiburada Kardeşim bu ürün nasıldır acaba bilgin var mı? Sipariş verdim kargoya verildi.

Söylediğin ürün hakkında fikrim yok, ancak saç kesecek büyük numara bir başlık yok, yani en fazla 3 ile 4 numara arasında 11mm var ve plastik kesici başlığa sahip. Senin model çok güçlü model değil sanırım ama sakal için yeter. Tabii çok uzun ve sert sıkı sakalın yoksa.

Ben Braun BT 7240 hassas tıraş makine aldım çelik metal kesici başlığı var. Başlığı bir keç defa elimde düştü bir problem görmedim yağlanmaya gerek yok demişti benim modele. Kendi modelim de sert tıraş yapıyorum çekiyor mu diye çekme yapmadı ve sıfıra yakın tıraş oluyorum. Mm hassasiyet ayarıda var plastik düzeltici kafalar da oynamıyor ayarlama düğmesi altında olmadığı için. Eğer sinek kaydı tıraş istersem yanında verilen Gillette ile yüzüme köpük sürerek sıfır tıraş oluyorum.

Söylediğin ürün hakkında fikrim yok, ancak saç kesecek büyük numara bir başlık yok, yani en fazla 3 ile 4 numara arasında 11mm var ve plastik kesici başlığa sahip. Senin model çok güçlü model değil sanırım ama sakal için yeter. Tabii çok uzun ve sert sıkı sakalın yoksa.

Ben Braun BT 7240 hassas tıraş makine aldım çelik metal kesici başlığı var. Başlığı bir keç defa elimde düştü bir problem görmedim yağlanmaya gerek yok demişti benim modele. Kendi modelim de sert tıraş yapıyorum çekiyor mu diye çekme yapmadı ve sıfıra yakın tıraş oluyorum. mm hassasiyet ayarıda var plastik düzeltici kafalar da oynamıyor ayarlama düğmesi altında olmadığı için. Eğer sinek kaydı tıraş istersem yanında verilen Gillette ile yüzüme köpük sürerek sıfır tıraş oluyorum.

Sakalım sert değil normal. Uzunlukda maksimum 2 günder bir kesiyorum. Sinek kaydı olmasa da düzgünce kesse yeterli benim için.

Geri
Yukarı