Tırın parçaları mı çalınmış?

berat3636

Hectopat
Yer
kars
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yürüyerek geziyordum. Üşüdüm ve arabaya gittim. Araba farları açık bir şekilde çalışırken motosiklet farı mavi olan bir motosikletle 2 kişi geldi. El feneriyle tır'ın yanında bir şey yaptılar.
İlçenin merkezinin arkasında bir ara yol gibi bir yerde oldu olay. Hırsız olduğunu düşündüğüm kişiler tır'ın yolun Duvar'a bakan yönünde bir şeyler yaptılar. Aşağıya tır'ın modelini ve yanında bir şeyler yaptıkları kısmın videosunu koyuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 20240414_232139.jpg
    20240414_232139.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Benzin falan çalıyorlar genelde ıssız bir yere benziyor büyük ihtimal benzin çalmışlar ve oradayken dorsenin sandıklarınada bakmışlar.(düzeltme) videoda yangın tüpü alanı boş yangın tüpü de çalmışlar falçata ile kesmişler tüpü tutan kolları.

Arkadaşlar yürüyerek geziyordum. Üşüdüm ve arabaya gittim. Araba farları açık bir şekilde çalışırken motosiklet farı mavi olan bir motosikletle 2 kişi geldi. El feneriyle tır'ın yanında bir şey yaptılar.
İlçenin merkezinin arkasında bir ara yol gibi bir yerde oldu olay. Hırsız olduğunu düşündüğüm kişiler tır'ın yolun Duvar'a bakan yönünde bir şeyler yaptılar. Aşağıya tır'ın modelini ve yanında bir şeyler yaptıkları kısmın videosunu koyuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tir sizin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı