Tişört tavsiyesi

ANON1M

Hectopat
Merhaba, 1 ay önce bisikletimi sattım. Param da öyle duruyor, arada dışarı çıkıyor harcıyorum vs. ama bir şey falan almıyorum.
Kendime bir şeyler almak istiyorum. Önerebileceğiniz tişört, bileklik, saat, giyilebilir şeyler veya herhangi bir şey tavsiyesi verebilir misiniz? Her geçen gün fiyatlar artıyor. En azından bir şeyler alayım. Havamız olsun :). Yaklaşık 300 TL gibi bir bütçem var ne önerirsiniz, aklınıza gelen hobi, oyuncak vs. her şeyi buraya atabilirsiniz. Yalnız 1 şey değil, 3-5 parça şey almak istiyorum.

Son düzenleme:
1) Bu şekilde bir stres çarkı alabilirsiniz.

1654709836341.png

2) Kelebek taraklar var :D.

1654709890925.png

3) O fiyatlara kaldıysa Mi Band akıllı bileklik alabilirsiniz. En F/P modeline bakarak.

Hepsini o 300 TL içine sokmuyorum. Ayrı öneriler verdim. Ayrı ayrı fiyatları 300 TL'yi geçmiyor. Tarak ve stres çarkı aynı anda alınabilir. 150 TL tutar muhtemelen.

1) Bu şekilde bir stres çarkı alabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1413215

2) Kelebek taraklar var :D.

Eki Görüntüle 1413216

3) O fiyatlara kaldıysa Mi Band akıllı bileklik alabilirsiniz. En F/P modeline bakarak.

Hepsini o 300 TL içine sokmuyorum. Ayrı öneriler verdim. Ayrı ayrı fiyatları 300 TL'yi geçmiyor. Tarak ve stres çarkı aynı anda alınabilir. 150 TL tutar muhtemelen.
Stres çarkı güzel fikir aslında. Cebine atar dışarıda vs. taşırsın. Tarak güzel de boş gibi yani 25 tl ye var ama plastik galiba ve biri yorumda kötü demiş. Aslında yarın A101'e piranha mi band geliyormuş. Onu alabilirim 100TL'ye çakma makma ama olayı zaten saate bakmak, tansiyonuna bakıp ne yapacaksın şık da duruyor, saat de olabilir aslında.
Hem pahalı hem de o tarz t-shirtleri pek sevmiyorum.

bicycle dragon back. cardistry başlayabilirsin. stress çarkından bin kat eğlenceli.
Bir aralar çok ilgiliydim. Avıator bir destem vardı manyak kayıyordu çok iyidi arkadaşlara numaralar yapıyordum aslında her yaz yeniden başlarım bu kart işlerine. Sonra da sıkılır bırakırım aklıma geldi başlarım tekrar, teşekkürler.

Merhaba, 1 ay önce bisikletimi sattım. Param da öyle duruyor, arada dışarı çıkıyor harcıyorum vs. ama bir şey falan almıyorum.
Kendime bir şeyler almak istiyorum. Önerebileceğiniz tişört, bileklik, saat, giyilebilir şeyler veya herhangi bir şey tavsiyesi verebilir misiniz? Her geçen gün fiyatlar artıyor. En azından bir şeyler alayım. Havamız olsun :). Yaklaşık 300 TL gibi bir bütçem var ne önerirsiniz, aklınıza gelen hobi, oyuncak vs. her şeyi buraya atabilirsiniz. Yalnız 1 şey değil, 3-5 parça şey almak istiyorum.
Yaşadığınız şehirde h&m varsa ordan bakabilirsiniz aşırı iyi tişörtler var şu anda gardırobumda 20 tane tişört varsa 18'ini h&m mağazasından aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı