Titan X Sistem Toplama

Arkadaki tv benim değil kuzenim onu kendine almış. :D

image.png Bende bu tv var. 4K monitör alana kadar bunu kullanacağım.

24Inch.

image.jpeg @er36po Merhaba böyle bir fotoğraf gördüm. :D Bana durumu açıklayabilir misiniz? açıkçası sisteminizi görmeyi çok isterdim.

Yok artık youtube'da neredeyse her gün izlediğim o Titan x sistem sizinmiş. :eek::ROFL:

Dosya Ekleri

• image.jpeg
    image.jpeg
    136,5 KB · Görüntüleme: 382
Titan X değil yalnız. (GTX Titan 1 diyelim.) Malumunuz ilk Titanı alalı 2 sene oldu sanırım, sonradan da ikinci Titanı almıştım. Tabi o zamanlar Titan X- 970- 980- 980Ti'ler daha piyasaya sürülmemişti. Ama artık eskidiler ve dünya performans sıralamasında izini kaybetti Titan 1. Oysa ilk kurduğumda dünya sıralamasında ilk 34 sırada yer almıştım. Bilir misiniz bilmem ama 3DMark onur listesinde ilk 10'dakiler sıvı azot kullanarak o değerlere ulaşıyorlar.

Titan X değil yalnız. (GTX Titan 1 diyelim.) Malumunuz ilk Titanı alalı 2 sene oldu sanırım, sonradan da ikinci Titanı almıştım. Tabi o zamanlar Titan X- 970- 980- 980Ti'ler daha piyasaya sürülmemişti. Ama artık eskidiler ve dünya performans sıralamasında izini kaybetti Titan 1. Oysa ilk kurduğumda dünya sıralamasında ilk 34 sırada yer almıştım. Bilir misiniz bilmem ama 3DMark onur listesinde ilk 10'dakiler sıvı azot kullanarak o değerlere ulaşıyorlar.
Bende custom sıvı yapmak istiyorum ama bilgim yok, yaz'a kadar h100i gtx kullanacağım yazın custom'a geçeceğim sizin makalenizi okudum. Fakat anlamak'da zorluk çektim. Tek isteğim bir pompa olsun, Titan x soğutulsun, Cpu soğutulsun bu kadar basit gibi yani benim ki.

Ekran resmi almış mıydın?
Elbette, hata bir kaç tane almıştım, her denemede bir tık yükseliyordum. Eğer bulabilirsem atarım buraya.:)

@Mert Can Ayhan, o konu içerisinde kafanıza takılan ne varsa sorabilir bu bağlamda kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.:)

image.jpeg @er36po Çok teşekkürler yani benim istediğiö böyle basit bir şey.
240m rezevuar
Resimde ki rez kadar bir pompa
Cpu soğutma parçası
Gpu soğutma parçası
Böyle kırmızı istiyorum sıvının bulunduğu o (isimini hatırlayamadım o yüzden böyle diyeceğim: ) tank'ı büyük istedim çünkü kasa Cm mastercase pro 5 hardisk yerlerini boşaltacağım büyük bir yer açılacak

Böyle bir alan kalıyor ben 5 yapmak istemiyorum. :D Sadece Cpu ve Gpu soğutulsun rezervuar için en üstte yer var zaten.image.jpeg

Bu parçaları alsam acaba devir yeter mi pompada ki? image.png image.png Kafanızı ütüledim sizinde çok özür dilerim. :redface:

Bu parçaları tek tek de alabilirim. Öyle olursa hem raystrom pro alırım kırmızı sisteme uyar. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı