Titreşim özellikli çift sürücülü James Donkey 720 siyah 7.1 Surround RGB Gaming kulaklık incelemesi

titreşim özellikli çift sürücülü James Donkey 720 siyah 7.1 Surround RGB Gaming kulaklık​

Öncelikle kulaklığın titreşim özelliği olması beni cezbetti, bunun yanı sıra toplam 4 adet olmak üzere 2 adet sağ 40mm iki adet sol tarafta 30mm olan speakerları da almam da etkili oldu.
Speakerların dışarıdan 4 adet olduğu gözle görülebiliyor, ve speakerların çevresinin RGB ile renklendirmişler. Böylece göze hoş gelen bir görüntü yakalamayı başarmışlar.
Frekans aralığını 4 speakerla daha geniş tutarak ses kalitesini arttırmışlar.
En beğendiğim özelliğinden birisi de titreşimdi.
Güçlü ses dalgaları kullanıcıya adeta fiziksel olarak vuruyormuş gibi hissettiriyor.
FPS tarzında ki oyunlar da bolca bu deneyimi yaşıyorsunuz. Yakınınız da patlayan bir el bombasının gerçek hayatta hissettireceğini sanal bir hissiyat ile vermeye çalışıyor ve hoşta oluyor.
Ürünle ilgili görüntülü olarak da görüşlerimi paylaştığım videomu izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eşek marka bir kulaklık umarım sizin için uzun ömürlü olur...
yine bundan önce eşek marka 710 vardı 1 yıldır kullanıyorum ufak deri soyulması dışında sıkıntı yaşamadım şükür o da tahminimce sıcak bir bölgede yaşadığım için yaz boyu takılıyken terlemeler oluyordu onun da etkisiyle olmuştur.
İyi dileğin için teşekkür ederim :)

yine bundan önce eşek marka 710 vardı 1 yıldır kullanıyorum ufak deri soyulması dışında sıkıntı yaşamadım şükür o da tahminimce sıcak bir bölgede yaşadığım için yaz boyu takılıyken terlemeler oluyordu onun da etkisiyle olmuştur.
İyi dileğin için teşekkür ederim :)
711 var gram sıkıntı yok
Eşek marka bir kulaklık umarım sizin için uzun ömürlü olur...
ahahahaha PC özellikleri troll di mi ?

Geri
Yukarı