Tivibu İnternetten İzleme Sorunu

osman1806alkas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, dün Tivibu'nun süper paketini aldık. Bugün bilgisayardan veya televizyondan izlenip izlenemeyeceğine baktım.
İlk bilgisayarda kendi uygulamalarını indirip denedim seç izleden ücretsiz bir film denediğimde siyah ekran olarak kalıyor ve yüklenmiyor aynı şekilde canlı izlemede ve tekrar izlemelede de aynı. Halbüki 16Mbit indirme hızım var. Telefonda da denedim sonuç aynı. Ancak televizyonda denediğimde giriş bile yapamıyorum. İnternet olarak Göknet kullanıyorum mecburen Türk Telekom yüzünden alt yapımız da yok, Gökneti karşı binadan Asus RPN12 adlı sinyal artırıcıyla çekiyorum, çözüm bilen varsa lütfen yardımcı olsun Allah rızası için.

Ekran Görüntüsü (8).png
Ekran Görüntüsü (9).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, dün Tivibu'nun süper paketini aldık. Bugün bilgisayardan veya televizyondan izlenip izlenemeyeceğine baktım.
İlk bilgisayarda kendi uygulamalarını indirip denedim seç izleden ücretsiz bir film denediğimde siyah ekran olarak kalıyor ve yüklenmiyor aynı şekilde canlı izlemede ve tekrar izlemelede de aynı. Halbüki 16Mbit indirme hızım var. Telefonda da denedim sonuç aynı. Ancak televizyonda denediğimde giriş bile yapamıyorum. İnternet olarak Göknet kullanıyorum mecburen Türk Telekom yüzünden alt yapımız da yok, Gökneti karşı binadan Asus RPN12 adlı sinyal artırıcıyla çekiyorum, çözüm bilen varsa lütfen yardımcı olsun Allah rızası için.

Eki Görüntüle 295524Eki Görüntüle 295525
Kardeşim sen aldığın paketin ne olduğunu bilmiyor musun? Uydu mu Tivibu ev mi? yoksa Tivi go mu aldın? İnternet üzerinden izlemen için Tivibu go paketinin olması gerekiyor. Tivibu ev verdiği kutu ile İnternet üzerinden yayını alır. Uydu olanı da uydudan. Süper paket alınca Tivibu go hediye veriyorlardı diye biliyorum. Tivibu'yu araman ve oturup düşünüp ne aldığını hatırlaman senin için çözüm olacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı