Tivibu Rezilliği

Atilla Doğan

Hectopat
Daha fazla  
Tamamen üç kağıtçı, dolandırıcı bir firma, bana zorla tivibu ev satışını yaptılar, kurulduktan bir süre sonra cihaz arıza yaptı. Müşteri hizmetlerini 14 gündür aramama rağmen (ki 7-8 defa aramışımdır) hiçbir şekilde ilgilenmediler. Arızayı çözmek bir yana üyelikten çıkarsanız 110 TL cayma ücreti verirsiniz diye tehdit ettiler. Yeni nesil dolandırma şekli. Devlet bu gibi firmalara müdahale etmeli. Benim gibi bir çok insan mağdur.
Siz siz olun kesinlikle bulaşmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında TTNET biz farkında olmadan aylarca Tivibu üyeliği adı altında 3 lira şeklinde para almışlar. Kullanmadığımız ve haberimizin olmadığı bir servis yani. Bunu fark edince babam çok uzun kavga edip, parayı sonuna kadar aldı. Kan emici bunlar bulaşmayın/uzak durun mümkünse.

Tamamen üç kağıtçı, dolandırıcı bir firma, bana zorla tivibu ev satışını yaptılar, kurulduktan bir süre sonra cihaz arıza yaptı. Müşteri hizmetlerini 14 gündür aramama rağmen (ki 7-8 defa aramışımdır) hiçbir şekilde ilgilenmediler. Arızayı çözmek bir yana üyelikten çıkarsanız 110 TL cayma ücreti verirsiniz diye tehdit ettiler. Yeni nesil dolandırma şekli. Devlet bu gibi firmalara müdahale etmeli. Benim gibi bir çok insan mağdur.
Dostum üzgünüm ancak seni dolandırmadılar sözleşmeyi okusaydın neleri kabul ettiğini zaten anlardın.
Yapacağın tek şey tüketici mahkemesinde arızalı hatalı ürüne destek vermediklerini belirtmek olur.

Türk Telekom kardeşim ne bekliyorsun. Beni de 2 haftadır arıyorlar aylık 8 TL'ye bağlayalım diye. İleride sıkıntı çıkaracaklarını bildiğim için sürekli reddediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı