TL Legacy virüslü müdür?

Kankam bende merak ettim ve legacy adminlerine sordum bana olmadıgını çakmasını indirdiğini söylediler.

Kanıt?
Virüslü diyen kişi dxdiag a virüs diyor java olayının hash değerleri aynı. Hatta bunun hakkında video bile yaptık. Tüm kanıtlar bu videoda. (umarım ceza yemem)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(video bir arkadaşıma aittir)

Virüslü diyen kişi dxdiag a virüs diyor java olayının hash değerleri aynı. Hatta bunun hakkında video bile yaptık. Tüm kanıtlar bu videoda. (umarım ceza yemem)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(video bir arkadaşıma aittir)
Başlık ve kapak fotoğrafına gümledim çok iyi olmuş. Yalnız kardeş sen o bjk fotoğrafını hangi siteden indirdin spyware olabilir o fotoğrafta.

Kaçıncı yüzyıla geldik bilmiyorum ama hala insanlar açık kaynak kodlu olmayan bir şeyi gelipte virüslü mü diye şeklinde soruyorlar. Güvenmiyorsanız gidin daha yaygın launcherları ve en azından açık kaynak kodlu olsun.

1675143700361.png

TLaunch virüs olduğu kesin değil ama Java'ları kendi sitesinden çekmesi ve Minecraft'ta olmayan bir komut olması şüphe oluşturdu.

TL Legacy virüs yok diyorlar ama oda kesin değil.
Çünkü Minecraft'ın kendi Java'sını kullanıyor.

Geri
Yukarı