TL Legacy virüslü müdür?

TLaunch virüs olduğu kesin değil ama Java'ları kendi sitesinden çekmesi ve Minecraft'ta olmayan bir komut olması şüphe oluşturdu.

TL Legacy virüs yok diyorlar ama oda kesin değil.
Çünkü Minecraft'ın kendi Java'sını kullanıyor.
Hash doğrulaması yap TL launcher'da aynı Java'yı kullanıyor.

TLaunch virüs olduğu kesin değil ama Java'ları kendi sitesinden çekmesi ve Minecraft'ta olmayan bir komut olması şüphe oluşturdu.

TL Legacy virüs yok diyorlar ama oda kesin değil.
Çünkü Minecraft'ın kendi Java'sını kullanıyor.
Yuukrp izleyip onun kanıtlarıyla gelme kardeşim.

Orjinal olmayan her yazılımdan virüs kapabilirsiniz, kimse size virüssüz oldugunun garantisini veremez.

Her crackli oyunda böyle şeyler olabiliyor ama senin bilgisayarındaki virüs tarıyıcısı bulmuş ama TLauncher'de direkt casus barındırıyordu ama tabii ki de bunu sen bilirsin. Yerinde olsaydım ben yüklemezdim. TL legacy orijinal olduğu içinde olabilir ve içinde crack yazılım içinde o uyarıyı vermiş olabilir. Yani güvenli indirebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her crackli oyunda böyle şeyler olabiliyor ama senin bilgisayarındaki virüs tarıyıcısı bulmuş ama TLauncher'de direkt casus barındırıyordu ama tabii ki de bunu sen bilirsin. Yerinde olsaydım ben yüklemezdim. TL legacy orijinal olduğu içinde olabilir ve içinde crack yazılım içinde o uyarıyı vermiş olabilir. Yani güvenli indirebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

TL Legacy'nin geliştiricilerinden biriyim. Virüs olmadığını garanti ederim. 61 antivirüsten yalnızca 1 yükleyicide "virüs" tespit etti. Bu bir yanlış pozitif. İsterseniz bana daha fazla soru sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı