TLauncher güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
TLauncher virüs olabilir mi?
"Lütfen hemen korsana destek yok demeyin. Burada korsana destek istenmiyor sadece korsan bir yazılım güvenilirliği hakkında konuşuluyor."

Tabii orijinal Launcher veya Lunar kadar güvenilir olmasa da zararlı bir yazılım içerdiğini düşünmüyorum. Burada farklı gözükmeye çalışıp virüs var diyenlere aldırış etme, eğer virüs var ise kanıtlasınlar.

@AyiBogan44 bence Kaspersky virüs koruması açıkken indirip deneyebilirsiniz. O zaman sorun olacağını sanmıyorum. Eğer virüs bulursa da Kaspersky direkt uyarır ve siler zaten. Ben eskiden test etmiştim hatırladığım kadarıyla ama virüs bulamamıştı sanırsam. Evde olsam sizin için de test ederdim ama maalesef evde değilim.

Bizzat Kaspersky ve Malwarebytes yüklü olan bir sistemde çalıştırdım. Zararlı bulmadı.
@AyiBogan44 bence Kaspersky virüs koruması açıkken indirip deneyebilirsiniz. O zaman sorun olacağını sanmıyorum. Eğer virüs bulursa da Kaspersky direkt uyarır ve siler zaten. Ben eskiden test etmiştim hatırladığım kadarıyla ama virüs bulamamıştı sanırsam. Evde olsam sizin için de test ederdim ama maalesef evde değilim.

Kaspersky hep açık zaten Malwarebytes de kenarda duruyor.

Kaspersky hep açık zaten Malwarebytes de kenarda duruyor.
O zaman istediğiniz launcher'ı indirip deneyebilirsiniz. Kurulumda herhangi bir virüs algılanırsa zaten direkt silinir ve ekrana bildirimi gelir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı