Tlauncher korsan değildir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
TLauncher korsan mı?
hqdefault.jpg

Modpaketleri umrumda değil ki. Ayrıca orijinal olarak ve sürekli güncel OptiFine versiyonlarını sunan bir launcher varsa kullanayım.(Badlion demeyin. İki saat güncelleme yapıyor.)
Lunar?

Tlauncher unoffical bir Client'dır. Ve satın almadan Minecraft oynayabildiğiniz için korsan kullanımına girer. Boşuna konuşmaya gerek yok. Modlar konu kilitlemesinde haklılar.

Sizin mantığınızla bir arkadaş bana Minecraft hesabı hediye ederse yine korsan oynamış oluyorum? Para vermek değil olay. Oyunun kopyalanması.

Sizin mantığınızla bir arkadaş bana Minecraft hesabı hediye ederse yine korsan oynamış oluyorum? Para vermek değil olay. Oyunun kopyalanması.

Tamam oyun kopyalanmış, kendiniz söylüyorsunuz. Kendiniz ile çelişkiye giriyorsunuz.

Modpaketleri umrumda değil ki. Ayrıca orijinal olarak ve sürekli güncel OptiFine versiyonlarını sunan bir Launcher varsa kullanayım.(Badlion demeyin. İki saat güncelleme yapıyor.)

Bir jar dosyasını mod klasörüne taşımak bana çok zor gelmiyor aslında. Luner Client'ta kullanabilirsiniz isterseniz.

Tamam oyun kopyalanmış, kendiniz söylüyorsunuz. Kendiniz ile çelişkiye giriyorsunuz.

Hocam benim bahsettiğim şey sizin paraya takmış olmanız. Dikkat para vermeye odaklanmış durumda. Önemli olan para değil oyunun kopyalanması. Yoksa biz bir hesapla 1 ayda 30 kişi de oynarız sıkıntı yok.

İsteyen kullanır, isteyen kullanmaz. Kimse siz "korsan" dediğiniz için Minecraft'a 200 TL bayılmak zorunda değil. Herkes istediği gibi oyun oynayabilmeli...

Orijinal Minecraft'a 200 liradan fazla vereceğim, sonra tLauncher'dan gireceğim öyle mi? Bırakın yahu, orijinal Minecraft'ı olup da şunu kullanan kaç kişi var?

Her ne olursa olsun hesapsız oynatabildiği için korsana giriyor. Nereden bilelim biz nasıl girdiğini? Madem sorun yaşıyor orijinal launcher kullansın o zaman.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sözün artık geçerliliğinin olduğunu sanmyıroum çünkü notch oyunu sattı hakkı yok bile. Notch Apple adlı item ı bile oyundan kaldırdılar.
Korsan olabilir belki. Ama virüslü değil 1 yıldır kullanıyorum tek bir zararı bile dokunmadı. Biraz önyargılı davranmışsınız :D
Virüslü değil ancak crack kullanım. Crack kullanım korsan demektir. Adamların hakkını yemek kısacası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı