TLauncher kullanılırsa hesap çalınabilir mi?

nikama

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu an TLauncher kullanıyorum fakat ileride orijinal Minecraft alacağım. TLauncher bu bağlantıları görüp benim hesabımı çalabilir mi? Anlasilacak sekilde anlatayım. Ben simdi orijinal Minecraft'ta hesabımı girdim diyelim TLauncher bunu görüp hesabı çalabilir mi?

Merhaba arkadaşlar. Şu an TLauncher kullanıyorum fakat ileride orijinal Minecraft alacağım. TLauncher bu bağlantıları görüp benim hesabımı çalabilir mi? Anlasilacak sekilde anlatayım. Ben simdi orijinal Minecraft'ta hesabımı girdim diyelim TLauncher bunu görüp hesabı çalabilir mi?

Çalabilir hocam daha önce doğru dürüst duyulmamış TLauncher gibi Launcher'lar kullanmayın. Mesela badlion, lunar veya orijinal Launcher kullanın.

Evet olur. Token'ini kolayca bulabiliyorlar. Lunar badlion veya orijinal Launcher kullanabilirsin ama hiçbir zaman orijinal hesapla Crack'li Launcher'larda oynama.

Son düzenleyen: Moderatör:
TLauncher çoğu Minecraft kullanıcısı tarafından kullanılan bir Launcher fakat çalmayacağı anlamına gelmez. Orijinal Minecraft aldıktan sonra %appdata% klasöründe TLauncher'ın dosyası olacaktır. Bunu silerseniz tamamen bilgisayarınızdan kalkar.

TLauncher çoğu Minecraft kullanıcısı tarafından kullanılan bir Launcher fakat çalmayacağı anlamına gelmez. Orijinal Minecraft aldıktan sonra %appdata% klasöründe TLauncher'ın dosyası olacaktır. Bunu silerseniz tamamen bilgisayarınızdan kalkar.

Hocam sizin dediğinizi yapacağım bunun dışı ek bir şey yapmama gerek yok değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı