TLauncher nedir?

tsunade

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba biliyorsunuz normal Minecraft yükselen euro sebebiyle çok pahalı oldu. Minecraft t Launcher diye bir şey duydum nedir, neyin nesidir diye sormak istedim lütfen korsan oyuna karşı olanlar karşılığını korusunlar, bana TLauncher'in ne olduğunu bilenler cevap yazsın teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 3.part yazılım olduğu için çıkmıştır virüs diye T Launcher'ın virüs olma ihtimali yok milyonlarca insan kullanıyor zamanında bende kullanmıştım bir sorunu yok.
Kodları bir insan tarafından incelendi. Ayrıca nereden biliyorsun arkada mining vesaire yapmadığını, ya da bilgilerini çalmadığını?

Hocam nerede satılıyor almayı düşünüyordum siteden ama fiyatı çok tuzlu.
Microsoft Store.

Kodları bir insan tarafından incelendi. Ayrıca nereden biliyorsun arkada mining vesaire yapmadığını, ya da bilgilerini çalmadığını?
Minecraft alamayacak durumdayken uzun süre kullandım bir sorun olsaydı o zaman olurdu ayrıca mining yapsaydı depolamada çok yer kaplardı görev yöneticisinde kodları inceleyen kişiyi bulursanız kanıt olarak atarsınız.

Minecraft alamayacak durumdayken uzun süre kullandım bir sorun olsaydı o zaman olurdu ayrıca mining yapsaydı depolamada çok yer kaplardı görev yöneticisinde kodları inceleyen kişiyi bulursanız kanıt olarak atarsınız.
Sırf T Launcher yüzünden bilgisayarım bozuldu yahu :D

Sırf T Launcher yüzünden bilgisayarım bozuldu yahu :D

Bence T Launcher'la alakası yok bilgisayarınızın bozulmasının sebebi ama yine de siz bilirsiniz. Ben ve bir sürü kişi kullandı ben 2 tane bilgisayarda kullandım hala sapasağlamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı