TLauncher virüslü mü?

Yer
Antalya Konyaaltı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bileşenler:Ventus GTX 1660 Super AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor Monitör: Casperın Eski Siyah Monitör'ü İşletim Sistemi: Windows 10 Ana kart: Gigabyte A320M-S2H
Meslek
9.Sınıf Öğrencisi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izledim ve korkmaya başladım. Launcher'ı ve Java'yı sildim. Yine de virüs bulaşmış mıdır? Format atmam gerekiyor mu?

Ben bir ara indirmiştim, yani sonuçta korsan oyun, içinde ne var ne yok bilemeyiz. Virüs taraması yapın, eğer bulunmazsa çok takmanızı önermem. Ama eğer hala endişeliyseniz sıfırlarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoyu izledim ve korkmaya başladım. Launcher'ı ve Java'yı sildim. Yine de virüs bulaşmış mıdır? Format atmam gerekiyor mu?

Hocam bu cins tiplere bakmayın virüs yoktur kardeşim oynuyor diye 1 senedir PC de tutuyorum herhangi bir sorun yaratmadı üstelik antivirüs programı ve güvenlık duvarı yok.

Her şeye virüs demeye başladılar, izlenme için yapılmaz cidden.
Virüs yoktur büyük ihtimalle sağlamdır hocam iyi oyunlar.

Açık kaynak olmadığı için bilemiyoruz şayet ki gene açık kaynak bir Minecraft launcher'inden virüs çıktı yani. Ve bu kapalı kaynak bir ürünü size ücretsiz sunuyor bende kullanıyordum zorunluluktan fakat bilemiyorum açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı