TLauncher virüslü mü?

Bende kullandım fakat av herhangi bir zararlı algılamadı. Kaynak kodlarını göremediğimiz için %100 güvenilir demek yanlış olur.
İllaki bir bit yeniği vardır babasının hayrına yapmıyor crack.
Bu videoyu izledikten sonra bana mantıklı geldi virüslü olabileceği.
Videoyu açıp kanal ismine bakınca temiz olduğunu yüzde yüz anladım.

B

Selam. Tlahuncerde çıkan virüs haberlerinden sonra biraz bakayım dedim tlahunceri 1-2 ay önce silmiştim Game Pass aldığım için. Kaspersky'la tam tarama yaptım bir şey çıkmadı ama yine de virüs bulaşmış olabilir mi? Bilgisi olan biri yazarsa çok mutlu olurum.

Virüslü bile değilse veri satıyordur GitHub'daki Launcher'lere bak.

Bu Yukkrp midir nedir bana pek guven vermiyor ama isimi riske atmayacagim. Virus var ya da yok, ben kullanmiyorum korsan. Zaten oyun eskisi gibi 500 lira degil. 90 liraya aliniyordu en son. Gidip kullanacaksaniz da ismi temiz launcherlara yonelin.

B

Veri satmak günümüzde neredeyse her sitenin yaptığı bir şey. Mesela en basitinden Google'dan araba aratıyorsunuz diyelim. Karşınıza hep araba reklamları çıkar.

Veri satmak günümüzde neredeyse her sitenin yaptığı bir şey. Mesela en basitinden Google'dan araba aratıyorsunuz diyelim. Karşınıza hep araba reklamları çıkar.

uBlock Origin varsa nasıl çıksın o arama motoru Curved'e döndü sahte siteler arama sonuçlarına bastı Brave searcha geçtim.

B

Bilip bilmeden konuşmayı lütfen artık bırakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda her şeyi anlatıyor izleyebilirsiniz.

Evet virüslüymüş silmelisin.
Virüslü falan değil yanlış bilgi verme.
Ekran Alıntısı.PNG

Virüslü diyenler Yuukrp veledinin reklamını yaptığı launcher'a geçiş yapabilir. Benimle olanlar T abiyle eğlenmesine bakar.

Virüslü falan değil yanlış bilgi verme. Eki Görüntüle 1644775
Virüslü diyenler Yuukrp veledinin reklamını yaptığı launcher'a geçiş yapabilir. Benimle olanlar T abiyle eğlenmesine bakar.
Y--rp abimin abonesi 1 günde 3 bin artmış. Daha da prim kasmaya devam edecek bunlarda inanmaya devam edecek. Valla çocuk acıtasyon yapa yapa 3k abone kastı kasmaya da devam ediyor adamın tüm tezleri çürütüldü hala virüs damgası atmaya çalışıyor :D.

Y--rp abimin abonesi 1 günde 3 bin artmış. Daha da prim kasmaya devam edecek bunlarda inanmaya devam edecek. Valla çocuk acıtasyon yapa yapa 3k abone kastı kasmaya da devam ediyor adamın tüm tezleri çürütüldü hala virüs damgası atmaya çalışıyor :D.
Amacına ulaşmasına aşırı gıcık oluyorum işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı