TLauncher virüslü mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Soruyu düzeltiyorum ; Yuukrpa neden sizce çoğunluk kısım inandı?

Efendim şöyle düşünün örnek veriyorum 500TL'lik bir oyun var siz günlerce haftalarca uğraşıp emek verip crackleyip bedava indirmeyi buluyosunuz biri gelip diyor bana bedava ver, o kadar emeğinizi babanızın hayrinami yaptınız bir karşılığı olmalı kimse bedava bir şey yapmaz.
O zaman ben de yardım ettiğim insanlardan para isteyeyim? Öyle bir mantık yok.

Efendim şöyle düşünün örnek veriyorum 500TL'lik bir oyun var siz günlerce haftalarca uğraşıp emek verip crackleyip bedava indirmeyi buluyosunuz biri gelip diyor bana bedava ver, o kadar emeğinizi babanızın hayrinami yaptınız bir karşılığı olmalı kimse bedava bir şey yapmaz.
O yüzden reklamlar ve premium servisi var. Ki mantığınız çok saçma. O zaman ücretsiz her şey kötü amaçlı yapıldı.

Evet bedava yapmıyorlar kazançları şu o kırılan rakip uygulama,oyunun kazancını düşürmek veya reklamını yapmak için yapılıyor.

Millet bilgisayara format atmaya başladı ben atmadım bence hiçbir şey olmaz.
Kim başladı? Bilgisayarımda yüklü şuan formatı bırak 1 dosya silmeyi bile düşünmüyorum.

Değil kardeşim değil Allah çarpsın değil. Sen çamur atmaya çalışanlara bakma. Git kendi sitesinden indir kur. Garantisi benim. Sıkıntı çıkarsa gel beni bul ağzımı burnumu kır. T-Launcher'ı Yuukrp veledi yüzünden sildiyseniz geri yükler misiniz? 2-3 velet yüzünden öz abim kullanıcı kaybetmesin. Yıllarca sömürdüler beleşten geçindiler şimdi 2-3 veledin lafıyla silmek hoş değil bana göre.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı