TLauncher virüslü mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kulaktan dolma bilgilerle çamur atmaya çalışıyorlar işte. Yok hocam ama siz arkadaşa ne diyorsunuz? T abim öyle bir mining tasarlamış ki işlemci ekran kartı kullanımı falan artmıyor üfff T abim bee. (!)
Vay be boran abime bak be ulan ne....

Öyle düşünme profesyonel bir şirket neden bu yaptığını çaktırsın.
Yav kardeşim. Bişey demiyorum.

Siz ciddi misiniz hocam? Nasıl çaktırsın ne? Bilgisayarın kullanım değerlerini falan mı değiştirecek? He ama doğru, T Launcher yapar sonucta Java'yı kendi sitesinden indirmiyor :ROFL:

Dimi ya @Zerons saçmalıyor işte adamlar bu işin kitabını yazmış asla belli etmezler. 10 tane antivirüse farkettirmeyecek derecede kurnaz, bilgisayarı yavaşlatmayacak derecede sinsi tasarlamışlar. NVIDIA hocamıza bakmayın yani adamlar cidden mükemmel virüs koymuş içine. (!)

Virüslü. (bence) linçleyebilirsiniz fakat benim düşüncem.
Değil kardeşim. Virüslü mirüslü değil.

Dimi ya @Zerons saçmalıyor işte adamlar bu işin kitabını yazmış asla belli etmezler. 10 tane antivirüse farkettirmeyecek derecede kurnaz, bilgisayarı yavaşlatmayacak derecede sinsi tasarlamışlar. NVIDIA hocamıza bakmayın yani adamlar cidden mükemmel virüs koymuş içine. (!)

3 yılda %0.05 BTC kardeşim.

Değil mi ya @Zerons saçmalıyor işte adamlar bu işin kitabını yazmış asla belli etmezler. 10 tane antivirüse fark ettirmeyecek derecede kurnaz, bilgisayarı yavaşlatmayacak derecede sinsi tasarlamışlar. NVIDIA hocamıza bakmayın yani adamlar cidden mükemmel virüs koymuş içine. (!)

Efendim sizde kendinize haklisiniz diyeceğim bir şey yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı