TLauncher vs Orijinal Minecraft

Just a Minute

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
Intel HD4400
İşlemci
i7 4500U
Bir süredir TLauncher kullanıyorum ama yakın zamanda orijinalini almak istiyorum. Şu anki sistemimde biraz FPS sıkıntıları yaşıyorum TLauncher'da, Orijinalinde daha fazla FPS alır mıyım aynı mı olur? Ona göre bu hafta alacağım değilse biraz bekletmem gerekecek çünkü Steam indirimleride başladı diye birkaç oyun almak istiyorum. (Korsana normalde karşıyım ama Minecraft şu an benim için pahalı olduğu için TLauncher kullandım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süredir TLauncher kullanıyorum ama yakın zamanda orijinalini almak istiyorum. Şu anki sistemimde biraz FPS sıkıntıları yaşıyorum TLauncher'da, orijinalinde daha fazla FPS alır mıyım aynı mı olur? Ona göre bu hafta alacağım değilse biraz bekletmem gerekecek çünkü Steam indirimleride başladı diye birkaç oyun almak istiyorum. (korsana normalde karşıyım ama Minecraft şu an benim için pahalı olduğu için TLauncher kullandım.)

FPS kısmında ne artar ne de düşer.

Bazı yerlerde Minecraft Launcher'ın daha hızlı çalıştığı gözlemlenmiş. Tabii alacaksanız TLauncher ve Minecraft dosyalarını silmeyi unutmayın. TLauncher'ı Revo Uninstaller ile kaldırabilirsiniz.

Bir süredir TLauncher kullanıyorum ama yakın zamanda orijinalini almak istiyorum. Şu anki sistemimde biraz FPS sıkıntıları yaşıyorum TLauncher'da, Orijinalinde daha fazla FPS alır mıyım aynı mı olur? Ona göre bu hafta alacağım değilse biraz bekletmem gerekecek çünkü Steam indirimleride başladı diye birkaç oyun almak istiyorum. (Korsana normalde karşıyım ama Minecraft şu an benim için pahalı olduğu için TLauncher kullandım.)

TLauncher adamdır bırakma bence.
(Not. Korsana karşıyım, fiyat pahalı diye TLauncher)

Yeni konular

Geri
Yukarı