TLauncher'da gerçekten virüs mü bulunmakta ve formatsız kaldırmanın bir yolu yok mu?

Bunu yükledikten sonra format attım sorun Explorer.exe de çıktı ama ne kadar detaylı taratsam da bulamıyordu araştırıp buldum Explorer.exe düzelmedi bi türlü format attım 😤

Merhaba, şu alta bıraktığım videoyu görünce içime bir kurt düştü ve sizle paylaşmak istedim. Şu an Launcher'u maalesef kullanıyorum. Peki Launcher'da gerçekten virüs mü var ve formatsız kaldırmanın bir yolu yok mu? (av kullanıyorum, taratınca bir virüs çıkmıyor, ayrıyeten VirusTotal'de taratınca da herhangi bir virüs çıkmıyor.)

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Usta değilim ama olduğunu şöyle kanıtlayayım. Bu videoda söylendiği şekilde oyun içi dosya olarak indirildiği için VirusTotal göremez. FPS arttırmak yerine düşürdüğünü kimse mi fark etmedi anlamıyorum. Benim orta segment PCI'mde 200FPS olan oyunu 80 100e çekti. Hiçbir zaman kullanmadım bu Launcher'i. Kendi bilgisayarımda sürekli bir şeye takılıp çalışmamıştı bende zorlamadım. Kullanmayın. Titan veya teamextreme Launcher bence hala best. Max FPS oradan alınıyor. Size de öneririm. İndirmek için kapalı bir sunucu ama uniocraft sitesinde Minecraft indir deyince teamextreme karşınıza çıkar.

Usta değilim ama olduğunu şöyle kanıtlayayım. Bu videoda söylendiği şekilde oyun içi dosya olarak indirildiği için VirusTotal göremez. FPS arttırmak yerine düşürdüğünü kimse mi fark etmedi anlamıyorum. Benim orta segment PCI'mde 200FPS olan oyunu 80 100e çekti. Hiçbir zaman kullanmadım bu Launcher'i. Kendi bilgisayarımda sürekli bir şeye takılıp çalışmamıştı bende zorlamadım. Kullanmayın. Titan veya teamextreme Launcher bence hala best. Max FPS oradan alınıyor. Size de öneririm. İndirmek için kapalı bir sunucu ama uniocraft sitesinde Minecraft indir deyince teamextreme karşınıza çıkar.
Zlauncher'ın virüs içermediğini kanıtladık.

Bahsettiğiniz Launcher'a orijinal Premium hesabımla girmiştim. 2 gün sonra hesaba Çin'den giriş yapıldı. Bence virüslü.

Geri
Yukarı