TL'nin düşmesi ile neden aynı oranda maaşlara zam yapılmıyor?

Bu ülkede ihtilaller oldu başkanlar asıldı geçmişte, haberin var değil mi?

He ABD desteği ile menderesi astık, ardından natocular ile erbakanı indirdik. Bu sefer aynısını yaparız diyorsan orası ayrı deneyebilirsiniz. Çok deneyen oldu ama sonuç tırt. Yoksa eşeğin anırmasıyla aslan mağarısından çıkmaz.

He ABD desteği ile menderesi astık, ardından natocular ile erbakanı indirdik. Bu sefer aynısını yaparız diyorsan orası ayrı deneyebilirsiniz. Çok deneyen oldu ama sonuç tırt. Yoksa eşeğin anırmasıyla aslan mağarısından çıkmaz.

Elime fırsat geçerse büyük ihtimalle bunda bir payım olur diyorum kim destek verirse versin. İsterse şeytan versin ben yine razıyım.

Çünkü hazinede para kalmadı dostum. Cami, İmam Hatip, Yol köprü, Saray masrafları dış borçlar, bütçe açıkları, para kalmadı yani anlayacağın. Adamlar Türkiye'nin bütün bütçesini 6 yılda bitirdi ya helal olsun başka bir şey demiyorum. Devletin iflas ettiğini EBA'yı hostlayacak para kalmadığından anlayabilirsin.
Saray mı? Biz monarşi ile mi yönetiliyoruz? Hem vergi vermiyor muyduk biz onlara ne oluyor?

Çözüm maaşların yükselmesi değil. Pandemi vesilesiyle, zaten kötü olan ekonomimiz iyice zıvanadan çıktı. Sonumuz hayırlı olsun.

TL'nin düşmesi ile neden aynı oranda maaşlara zam yapılmıyor?
Sonuçta, insanlar çalışırken aynı eforu sarf ediyorlar. Ve karşılığı olarak aynı değerde para almalılar.
TL düşünce aynı oranda çoğu şeye zam yapılıyor ama neden maaşlara yapılmıyor?
Bu konu kafamı karıştırıyor sürekli. Sizin düşünceleriniz ne?
Onlar sarayında eğleniyor. Millet kimin umrunda ki onlara göre? Çoğu okuyan genç işsiz kalıyor. Neden? Çünkü cahil ve yaşlı kesimlerin yanlış kişilere verdikleri oylar yüzünden çoğu gencin hayalleri yıkık.

Çözüm maaşların yükselmesi değil. Pandemi vesilesiyle, zaten kötü olan ekonomimiz iyice zıvanadan çıktı. Sonumuz hayırlı olsun.
Hocam 2021 başlarında veya ortalarında sağlam bir kriz gelir ama bu sefer ben söyleyeyim, ama öyle bir kriz gelirki 2001 dekine benzer. Ülkeye para girmesinin tek yolu Turizm'di artık o da kalmadı.

Onlar sarayında eğleniyor. Millet kimin umrunda ki onlara göre? Çoğu okuyan genç işsiz kalıyor. Neden? Çünkü cahil ve yaşlı kesimlerin yanlış kişilere verdikleri oylar yüzünden çoğu gencin hayalleri yıkık.

Nerden biliyorsun eğleniyorlar onu yapıyorlar. Gördün mü? Şahit misin? Sırf zihniyetin uyuşmuyor diye zanda iftirada bulunuyorsun? Sevmiyor olabilirsin normalde bu kadar iftirara atılmaz.

Devleti yönetsem çok eğlenirim. Eminim. Fantezi olsun diye az falan uyurum. Para beleş senin vergilerin var zaten. Yatarım öyle. Suriye karışık Akdeniz'de yunanlılar Libya'da Rus'lar doğuda ermeniler ne gerek var yat eğlen.
Evet senin gibi cahil insanlar yüzünden ülke bu hâlde zaten. Bi bitmediniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı