Doğalgaza aynı ayda ikinci zam

Şehit olanların hakkı size helal mi ? Sol görüşlüler askerleri Şehit eden kişilerle ittifak yapsınlar sizin oylarınız helal bizim ki haram vay be sizin hayal gücünüz muhteşem.
TRT'de Osman Öcalan ile sol görüşlüler röportaj yaptı değilmi yada çözüm sürecini sol görüşlüler başlattı, Gel bu hasret bitsin diyenlerde mi sol görüşlüyü? Sizin gibilere gram saygım yok. Bak reisi yine kandırmışlar https://www.google.com/url?sa=t&sou...AxAB&usg=AOvVaw3hillLdYki65KVMDzdCf05&ampcf=1

Son düzenleme:
Şehit olanların hakkı size helal mi ? Sol görüşlüler askerleri Şehit eden kişilerle ittifak yapsınlar sizin oylarınız helal bizim ki haram vay be sizin hayal gücünüz muhteşem.

Şimdi şuraya dolu dolu resimler atardım da konumuz zam.

Siz sağ görüş sol görüş derken emperyalizm üzerinizden geçiyor haberiniz yok. Bugün sağ görüşlüleride görüyoruz. Apoyla fotoğraf çekinenlerle, masaya oturanları unutup birlikte hareket ediyorlar. Ondan gelip kimse burada ben şöyle vatanperverim, böyle ülkücüyüm demesin. Zaten her şey bitti sizin bir söz hakkınız var mı sanıyorsunuz. Geçmiş olsun, giden gitti. O yüzden tartışmanızın anlamıda yok. Tank palet fabrikasına varana kadar satılmış. Daha neyi tartışıyorsunuz siz? Ağlayın halinize.

TRT'de Osman Öcalan ile sol görüşlüler röportaj yaptı değilmi yada çözüm sürecini sol görüşlüler başlattı, Gel bu hasret bitsin diyenlerde mi sol görüşlüyü?
Söylediklerinize kesinlikle katılıyorum ama şu da var ki bir yanlış başka bir yanlış ile doğrutulmaz. İktidarı muhalefeti hepsi kendi çıkarlarını milletin çıkarlarından her daim üstün görüyorlar. Politika ise zaten başlı başına yalan söyleme sanatıdır. Bu siyasetçiler dün söylediğini bugün inkar eder, dün ak dediğine bugün kara der. Biri dini, toplumları yönetme aracı olarak kullanır. Diğeri Atatürk'ü kullanır,Atatürk'ten geçinir ama aynı zamanda Ulu Önder'in ilkelerinden de yoksundur.Bir diğeri desen resmen terör örgütünün siyasi uzantısı ve saire.

Biz de burada birbirimizi yeriz ancak.Bu politika ve siyasiler kadar halkı kutuplaştıran ve bu kutuplaşmadan beslenen başka bir kurum yok.
Bu milletin en büyük talihsizliklerinden biri de bu işte. Omurgasız siyasetin esiri olmak.

Son düzenleme:
Söylediklerinize kesinlikle katılıyorum ama şu da var ki bir yanlış başka bir yanlış ile doğrutulmaz. İktidarı muhalefeti hepsi kendi çıkarlarını milletin çıkarlarından her daim üstün görüyorlar. Politika ise zaten başlı başına yalan söyleme sanatıdır. Bu siyasetçiler dün söylediğini bugün inkar eder, dün ak dediğine bugün kara der. Biri dini, toplumları yönetme aracı olarak kullanır. Diğeri Atatürk'ü kullanır,Atatürk'ten geçinir ama aynı zamanda ulu önderin ilkelerinden de yoksundur.Bir diğeri desen resmen terör örgütünün siyasi uzantısı ve saire.

Biz de burada birbirimizi yeriz ancak.Bu politika ve siyasiler kadar halkı kutuplaştıran ve bu kutuplaşmadan beslenen başka bir kurum yok.
Bu milletin en büyük talihsizliklerinden biri de bu omurgasız siyasetin esiri olmak.
Dediklerinize katılıyorum burda bi parti fanatikliğ yaptığımı düşünmeyin lütfen. Durumumuz ortada diyecek bi sözcük dahi bulamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı