Doğalgaza aynı ayda ikinci zam

Zaten kışın yapsa vızıltılar başlardı halk uyanmasın diye yazın yapıyorlar.
Aman nasıl olsa kışın da yaparlar bi' 50 kuruş sonra ardından 10 kuruş indirim yaparlar. Bizim halk da sevinir indirim geldi diye:)

TRT'de Osman Öcalan'ın mektubu sol görüşlüler okuttu değilmi yada çözüm sürecini sol görüşlüler başlattı, Gel bu hasret bitsin diyenlerde mi sol görüşlüyü? Sizin gibilere gram saygım yok zavallı bi şekilde yaşamanız dileğiyle.
Ben sana devletin her yaptığına doğru mu dedim ? Sadece size söylemek istediğim artık sadece sağ veya sol görüşlü olarak bakmayı bırakın. Doğruyu yanlışı ayırt edin. Her yanlışı Cumhurbaşkanına veya partiye yüklemeyin devletin içinde sağ veya sol görüşlü de var. Doğal gaz zammını tasvip etmiyorum ama zammı tasvip etmediğim için devleti suçlayamam kurumun hatasıdır. Esas konuya gelirsek siz benim attığım yorumu haklı veya haksız bulamadınız beni tatmin edecek herhangi bir yorum yazamıyorsunuz. Eğer yanlışsam bana kanıtları ile gösterirsiniz. CHP Mustafa Kemal Atatürk kurduğu için destekliyorsanız gerçekten siyasetten anlamıyorsunuz demektir. Mustafa Kemal Atatürk kurdu fakat parti o zaman devlet ve halk yandaşıydı. Şimdi bazıları bana çomar diyebilir benim umurumda değil ben doğru bulduğum yolu sonuna kadar savunurum. Bu arada kanıtsız ve bilmeden konuşmayın ben bilmediğim konu bilmiyorum diyebiliyorum en azından. Şuraya Yunuz Özyavuzun güzel bir sözünü bırakayım. "bilmeden konuşmak aptallık değil de ne ki peki''

TRT'de Osman Öcalan ile sol görüşlüler röportaj yaptı değilmi yada çözüm sürecini sol görüşlüler başlattı, Gel bu hasret bitsin diyenlerde mi sol görüşlüyü? Sizin gibilere gram saygım yok zavallı bi şekilde yaşamanız dileğiyle. Bak reisi yine kandırmışlar bilmiyomuş. https://www.google.com/url?sa=t&sou...AxAB&usg=AOvVaw3hillLdYki65KVMDzdCf05&ampcf=1
Sözde sizin ilkeleriniz insanların fikirlerine saygı göstermek. Herhangi bir insan yanlış şıkkı seçse dahi kimsenin o insanı sözle veya fiziksel olarak yargılama hakkı yok. Halk bu yönetimi demokrasi ile seçti ve halen daha bu yönetimi istiyor ise denecek bir söz yoktur. Bana kalkıp demokrasiden bahsedenler halka çomar diyor. 1980-1990 yıllara kadar CHP vardı. Halk kalkıp CHP`ye veren oy verene küfür etti mi sadece yönetimde yanlış bulduklarını dile getirdi. Siz burada açıkça halkın özgürlüğüne ve fikrine kelepçe vurmak istiyorsunuz. Ben tartışma çıkarmak istemiyorum sadece doğruları söylemek istiyorum.

Bu kafayla düşünüyorsan Türkiyedeki hiçbir partiye oy vermemen lazım.
Zaten hiç bir partiyi tasvip etmiyorum çünkü siyaset yapanların çoğu para,ünvan ve makam için yapıyorlar. TBMM`de fakirin hakkını savunan bir milletvekili (adını vermek istemiyorum) 19.000 TL maaş alıyordu. Gerçek siyasetçiler makam mevki için değil, millet, devlet ve mazlum için siyaset yapan kişilerdir.Her partiye kötü veya iyi demiyorum elbet ki her partinin içinde kendi çıkarlarını düşünen vardır fakat bir sepet dolu elma içinden bir çürük elma çıkması beni başka bir sepet almam için bir neden değildir.

Son düzenleme:
Şehit olanların hakkı size helal mi ? Sol görüşlüler askerleri Şehit eden kişilerle ittifak yapsınlar sizin oylarınız helal bizim ki haram vay be sizin hayal gücünüz muhteşem.

Benim milletin iliğini kurutanlara oy verenlere hakkımı haram etmiş olmam ile şehit olanların bana hakkının helalliği arasında nasıl bir bağlantı kurdun, hayırdır? Sen benim sol, sağ veya başka görüşlü olduğumu nerden bildin, hayırdır? Senin şehitleri düşündüğünün belki milyon katını ben düşünüyor ve üzülüyorum. Belli ki hala bunları çözebilecek kapasiteye erişememiş ve Türk insanının sadece sağ veya sol görüşlü olabileceğini zanneden bir kafa yapın var.

Hatta belli ki bu lafları ettiğine göre hakkımı haram ettiğim kişilerden birisin.

Eğer öyleyse hakkım sana kuruşu kuruşuna haram olsun, öbür tarafta ödeyemeyesin inşallah.

Ben sana devletin her yaptığına doğru mu dedim ? Sadece size söylemek istediğim artık sadece sağ veya sol görüşlü olarak bakmayı bırakın. Doğruyu yanlışı ayırt edin. Her yanlışı Cumhurbaşkanına veya partiye yüklemeyin devletin içinde sağ veya sol görüşlü de var. Doğal gaz zammını tasvip etmiyorum ama zammı tasvip etmediğim için devleti suçlayamam kurumun hatasıdır. Esas konuya gelirsek siz benim attığım yorumu haklı veya haksız bulamadınız beni tatmin edecek herhangi bir yorum yazamıyorsunuz. Eğer yanlışsam bana kanıtları ile gösterirsiniz. CHP Mustafa Kemal Atatürk kurduğu için destekliyorsanız gerçekten siyasetten anlamıyorsunuz demektir. Mustafa Kemal Atatürk kurdu fakat parti o zaman devlet ve halk yandaşıydı. Şimdi bazıları bana çomar diyebilir benim umurumda değil ben doğru bulduğum yolu sonuna kadar savunurum. Bu arada kanıtsız ve bilmeden konuşmayın ben bilmediğim konu bilmiyorum diyebiliyorum en azından. Şuraya Yunuz Özyavuzun güzel bir sözünü bırakayım. "bilmeden konuşmak aptallık değil de ne ki peki''

Sözde sizin ilkeleriniz insanların fikirlerine saygı göstermek. Herhangi bir insan yanlış şıkkı seçse dahi kimsenin o insanı sözle veya fiziksel olarak yargılama hakkı yok. Halk bu yönetimi demokrasi ile seçti ve halen daha bu yönetimi istiyor ise denecek bir söz yoktur. Bana kalkıp demokrasiden bahsedenler halka çomar diyor. 1980-1990 yıllara kadar CHP vardı. Halk kalkıp CHP`ye veren oy verene küfür etti mi sadece yönetimde yanlış bulduklarını dile getirdi. Siz burada açıkça halkın özgürlüğüne ve fikrine kelepçe vurmak istiyorsunuz. Ben tartışma çıkarmak istemiyorum sadece doğruları söylemek istiyorum.

Benim CHP'li olduğum kanısına nerden vardınız ayrıca bu konunun Atatürk'le ne alakası var. Burdaki mesajınızda iktidar
partisine oy verdiğinizi kendiniz söylüyorsunuz.
Şehit olanların hakkı size helal mi ? Sol görüşlüler askerleri Şehit eden kişilerle ittifak yapsınlar sizin oylarınız helal bizim ki haram vay be sizin hayal gücünüz muhteşem.

Diğer yorumunuzda ise bi partiyi desteklemedeğiniz söylüyorsunuz öncelikle kendinizle çelişmeyi bırakın. Konumuza gelelim toplumdaki bu kutuplaşmanın başlıca sebebi siyasal islamcı iktidardan başka kimse değil. Mağdur edebiyatıyla iktidara gelip Vatansever subaylarını Ergenekon ve Balyoz davalarıyla mağdur ve tutsak eden bu davanın savcısıyım diyenler de o oy verdiğin iktidar. Benim topraklarımı yabancılara peşkeş çekende o iktidar. YABANCILARA SATILAN TOPRAKLARIMIZ | Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi Benim fabrıkalarımı satan da sizlersiniz.
Bunların adı vatana ihanet değilde nedir? Benden saygı bekleme. Ortada vatana ihanet var. Bu ihanet sizin oylarınızla oluyor. Onlar kadar sizde bu vatana ihanet içerisindesiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı