TM alanında iyi olan meslekler

Hardmodeyasayan

Decapat
Daha fazla  
Bu sene YKS'ye hazırlanıyorum açıkçası fizik, kimya gibi sayısal dersleri sevmiyorum. Tm'den girip 50k sıralama yaparsam gelecekte ne tür meslekler yapabilirim tavsiyeleriniz nelerdir?

28k lık Hukuk fakultesi bu sene 68k ile öğrenci aldı. Hukuk'u öneririm o yüzden. Ek olarak iyi bir üniversitede okursan Okul öncesi öğretmenliğini de baya övüyorlar. Psikoloji de okuyabilirsin.

Hukuk, PDR gibi bölümler var. Bu arada Kimya'yı niye sevmiyorsun ki? TYT Kimya çok çerez bir ders. Özellikle ilk 4 üniteyi rahatlıkla yaparsın.
Bankacılık, Öğretmenlik, Hukuk...
Öğretmenlik garanti değil bence. Ayrıca KPSS, ÖABT derdi falan var. Her şeyi geçtim artık bu sınavlarda başarı yakalayan insanlar bile atanamayabiliyor.

Hukuk, PDR gibi bölümler var. Bu arada Kimya'yı niye sevmiyorsun ki? TYT Kimya çok çerez bir ders. Özellikle ilk 4 üniteyi rahatlıkla yaparsın.

Öğretmenlik garanti değil bence. Ayrıca KPSS, ÖABT derdi falan var. Her şeyi geçtim artık bu sınavlarda başarı yakalayan insanlar bile atanamayabiliyor.

Fizik kimya ve sayısal dersleri sevmiyorsa TYT'yi tam anlamıyla halledemez, AYT'de eziyet çeker. Sevmiyorsa Eşit Ağırlık okuması daha iyi. Sevmeden sayısal yapılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı