TN panel monitör ghosting yapar mı?

Ghosting oldu mu, tepkisi nasıl, renkleri nasıl sana göre, FreeSync kullanabildin mi? Bazıları 1Ms'ye alınca parlaklığın çok ciddi düştüğünü söylemiş öyle mi?

Monitörün mağaza sayfasında 1 ms yazıyor fakat kutusunun üstünde 0.5ms hocam haberiniz olsun 1ms alınca da parlaklığın aşırı düşmesi gibi bir sorun söz konusu değil. FreeSync konusunda bir deneyimim olmadı. Ghosting olmadı. Renkleri de gayet güzel açıkcaşı önceden IPS panel de kullandım gözlerimi çok yoruyordu kanama derecesine geliyordu ama bu monitörde her şey çok güzel saatlerce bakayım hiçbir şey yok renkleri de gayet başarılı.
Monitörün mağaza sayfasında 1 ms yazıyor fakat kutusunun üstünde 0.5ms hocam haberiniz olsun 1ms alınca da parlaklığın aşırı düşmesi gibi bir sorun söz konusu değil. FreeSync konusunda bir deneyimim olmadı. Ghosting olmadı. Renkleri de gayet güzel açıkcaşı önceden IPS panel de kullandım gözlerimi çok yoruyordu kanama derecesine geliyordu ama bu monitörde her şey çok güzel saatlerce bakayım hiçbir şey yok renkleri de gayet başarılı.

Ayrıca istediğin yüksekliği göre ayarlanabilmesi galan o beni benden aldı.

Konuyu hortladım ama 24gl600f modeli var ve belirgin düzeyde ghosting oluyor hd 6850 ekran kartı var ve display port kullanıyorum bunda herhangi bir sorun var mı
Konuyu açtığım tarihten itibaren kullanıyorum 24GL650-B modelini, tepkime süresini en hızlıya alınca ufak bir ghosting oluyor ama bunu oyun içinde ilginç bir şekilde hissetmiyorum.
Nerede hissediyorsun dersen; beyaz, yazılarla dolu bir sayfayı kaydırırken fark ediyorum ama her türlü oyunu oynadım herhangi bir ghostinge rastlamadım.
Sana tavsiye tepkime süresini en hızlı yerine hızlı da tut.

Geri
Yukarı