TN vs IPS panelli monitör

Ekran kartı vs değişsek bile yine olur mu bu sorun yani. Ama herkeste yok olanlarda nasıl var peki.

Yani önceden böyle şeyler yaşamadığım için fark etmemiştim yani önceki monitörümde böyle bir problem yoktu mesela.
Sorun monitör ile de alakalı olabilir. Başka oyunlarda denedin mi sistemi? TAA methodu kullanan oyunlar misal.
Ayrıca grafiklerde titreme yaşıyor musun? AA sorunundan bahsetmiyorum.

Sorun monitör ile de alakalı olabilir. Başka oyunlarda denedin mi sistemi? Taa methodu kullanan oyunlar misal.

Evet FIFA, GTA, Minecraft gibi oyunlarda böyle hep.
Sorun monitör ile de alakalı olabilir. Başka oyunlarda denedin mi sistemi? Taa methodu kullanan oyunlar misal.
Ayrıca grafiklerde titreme yaşıyor musun? Aa sorunundan bahsetmiyorum.

Büyük ihtimal monitör kaynaklı bir sorun yani önceki kullandığım monitörümde böyle problem yaşamamıştım.

Umarım öyledir.

Bugün MediaMarkt'ta konuştuğum adam şey dedi TN panelli G-SYNC alırsan aynı şey olur dedi G-SYNC alacaksan IPS panelli al dedi fark olur dedi. Bu sorunda yazılımsal bir sorundur dedi büyük ihtimal.
Recep abi ya da Ali abi bir baksa bir cevap verse keşke :D.

Bugün MediaMarkt'ta konuştuğum adam şey dedi TN panelli G-SYNC alırsan aynı şey olur dedi G-SYNC alacaksan IPS panelli al dedi fark olur dedi. Bu sorunda yazılımsal bir sorundur dedi büyük ihtimal.
Recep abi ya da Ali abi bir baksa bir cevap verse keşke :D.
Bu sorunu Recep Bey ve Ali Bey dışında kimse çözemez. Garantisini bile veririm. 🙂

Geri
Yukarı