Çözüldü To skip disk checking press any key within 8 seconds hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RYL1

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 2-3 günden beri PC açılırken sürekli bu yazıyor. Bu bilgisayara gelip C diskini taradığım zaman sorun gösteriyor yeniden başlatın diyor.
Yeniden başlattığımda devam ediyor ben de komut sisteminden chkdsk komutlarını yaptım 0 bad file records processed yazısı alıyorum ama C diskini taradığım zaman yine hatalı bulunuyor. Bunun sebebi nedir? SSD'ye herhangi bir fiziksel hasar veya yazılımsal hata vermedim. Durup dururken oldu.

Çözüm
CHKDISK ekranına atıyor. Bunu deneyin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CHKDISK ekranına atıyor. Bunu deneyin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Chkdısk ekranına atıyor. Bunu deneyin:

Teşeşkkürler yazı gidiyor fakat sorun tam olrak ne onu anlayamıyorum PowerShell ve CMD de komutları yazıyorum hiçbir hata almıyorum ama sürücü de hata var diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı