TOGG olayı

Türkiye'de elektrikli arabalar hiç yaygın değil ama e-şarj gibi firmalar talepten çok daha fazla yatırım yapıyorlar. En azından büyük şehirlerde şarjsız kalacağınızı sanmıyorum.
Bursa'da yaşıyorum, gerçekten hiç şarj istasyonu görmedim. Dediğim gibi dikkat etmediğim için de olabilir, hiç araştırmadım bu konuyu. Tatillerde hep Balıkesir'in öbür ucundaki köye gideriz, şehirlerarası yolda da görmedim.

Bursa'da yaşıyorum, gerçekten hiç şarj istasyonu görmedim. Dediğim gibi dikkat etmediğim için de olabilir, hiç araştırmadım bu konuyu. Tatillerde hep Balıkesir'in öbür ucundaki köye gideriz, şehirlerarası yolda da görmedim.
Genellikle otoparkların içinde oluyor. Kolay kolay göremeyebilirsiniz. Şirketlerin kendi uygulamalarından görürsünüz büyük ihtimal.

Siz yazmak istediğimi tam olarak anlamamışsınız galiba. Önce doğru okuyun sonra yorum yaparsınız. Ben SUV araçtan falan bahsetmiş miyim? Araç bir lüks değil, ihtiyaçtır. İnsanların ihtiyaçlarını giderebilecek seviyede bir araç üretmek varken bir milyon liralık bir SUV üretmeye gerek olmadığı gayet açık. Tabi 50k'ya vergisiz araç satarlarsa araç firmalarından daha fazla kar edemezler.

Yahu siz ne anlatıyorsunuz? Ben insanların açlıktan intihar etmediği bir ülke ile gururlanabilirim, üç-beş zenginin alabileceği saçma bir otomobille değil.
Ben seni anladım da sen ütopik hayallere kapılıyorsun. O aracı üreten firmalara bir bak istersen, araştır. Herhangi birinin kar amacı gütmeden milyarlarca doları halk "ihtiyaçlarını" gidersin diye riske atacak gözü varmıymış görürsün.

Aksini söylemedim.

Haklı muhalefet yapılmış olsa bile ülkeyi kötülemek istediğimizi söylemeniz bence mantıklı değildi. Yani yanlışa yanlış doğruya doğru demememiz gerekiyor babamızın malı olsa bile.
Genellikle otoparkların içinde oluyor. Kolay kolay göremeyebilirsiniz. Şirketlerin kendi uygulamalarından görürsünüz büyük ihtimal.

Samsun'da ben hiç göremedim ama sanırım 2 tane varmış.

Son düzenleme:
Heralde TOOG çıkana kadar ülkenin dört bir yanına şarj istasyonları kurulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı