TOGG kredi kartı kaydedilmedi hatası

Tek seferde 60.000 TL çekemiyor olabilirsiniz. 2 sene önce benim de 200.000 limitli kartım vardı fakat tek seferde en fazla 10.000 TL değerinde işlem yapabiliyordum en fazla. Bilgisayar almakta zorlanmıştım o yüzden. Başka kart ile deneyin mümkünse yüksek meblağlarda işlem yapılan bir karttan işlem yapın.

Kartın limit ayarlarında 60.000 TL'ye izin vermiyordur. İnternet bankacılığından kartınızın limit ayarlarını kontrol edin.

Kartı kaydetmek için TOGG 1 TL çekmesi gerekiyor ama o parayı da çekemiyor.

Tek seferde 60.000 TL çekemiyor olabilirsiniz. 2 sene önce benim de 200.000 limitli kartım vardı fakat tek seferde en fazla 10.000 TL değerinde işlem yapabiliyordum en fazla. Bilgisayar almakta zorlanmıştım o yüzden. Başka kart ile deneyin mümkünse yüksek meblağlarda işlem yapılan bir karttan işlem yapın.

Kartı kaydetmek için gereken 1 TL'yi bile çekmiyor.

Uygulama üzerinden deniyorsunuz değil mi?

Evet.

İlk başta Premium için 5 TL çekti sonra kartı kaydetmek için 1 TL çekmesi gerekiyordu ama onu çekmiyor.

Evet.

İlk başta Premium için 5 TL çekti sonra kartı kaydetmek için 1 TL çekmesi gerekiyordu ama onu çekmiyor.

Müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirin. Sizlik bir şey yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı