TOGG T10F Tanıtıldı!

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Siyaseti bir kenara bırakalım ve araç hakkında görüşlerimizi belirtelim. Tanıtım videosu nasıl olmuş ve aracı beğendiniz mi? Kendi fikrime gelecek olursam bence Skoda SuperB'ye benzemiş ön kısmı ve çok iyi duruyor. Fiyatını tahmin edemiyorum ama asgari ücretlinin alamayacağı kesin. Arka kısmını da çok beğendim şahane duruyor bence araç.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siyaseti bir kenara bırakalım ve araç hakkında görüşlerimizi belirtelim. Tanıtım videosu nasıl olmuş ve aracı beğendiniz mi? Kendi fikrime gelecek olursam bence Skoda SuperB'ye benzemiş ön kısmı ve çok iyi duruyor. Fiyatını tahmin edemiyorum ama asgari ücretlinin alamayacağı kesin. Arka kısmını da çok beğendim şahane duruyor bence araç.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güzel duruyor. Sıkıntısız bir araç olursa arabamı satıp almak isteyecegim.

Güzel ama bana çok sade geldi.
Evet aile arabası gibi gözüküyor. Ben sade tasarımı çok severim bu yüzden gözüme hoş geldi, ama tabi bir yandan Lamborghini gibi agresif tasarımlar da hoşuma gidiyor.

Güzel duruyor. Sıkıntısız bir araç olursa arabamı satıp almak isteyecegim.
O zaman şimdiden hayırlı olsun diyeyim hocam.

Geri
Yukarı