TOGG sizce başarılı olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynı fiyata daha iyisi varken sen TOGG alır mısın? Şahsen ben almam.

Aynı fiyata hangi elektrikli araç var merak ettim. Aynı fiyata Tesla falan alınabilse kesin alırdım ama bu fiyatlara 2.el Superb bile yok. (şimdiden yazıyorum gidipte dizel ya da benzinli araç söylemeyin.)

Aynı fiyata hangi elektrikli araç var merak ettim. Aynı fiyata Tesla falan alınabilse kesin alırdım ama bu fiyatlara 2.el Superb bile yok. (şimdiden yazıyorum gidipte dizel ya da benzinli araç söylemeyin.)
O araba çıktığında kaç lira olacak daha tam bilinmiyor zaten çıksa şükredeceğim yani.

Yani iyi satış rakamlarına ulaşıp teknik sıkıntısız çıkabilir mi anlamında söylemiştim.
İş sasece devlete kalsa başarı beklemem ama asıl baba paraları çok ciddi şirketler. Her ne kadar iktidar yanlısı da olsalar boşuns bir işe girişmezler. Fabrika yapımı vs. de gayet iyi gidiyor. Yerlilik oranından çok ÖTV sorununu çözerlerse satışı TR çapında beklenenden çok olur. 160K'ya Clio alacağına TOGG'a biner vatandaş. Bu fiyatta yurtdışında da rakip araç asla yok, daha iyisi varsa buyrun kanıtlayın C-SUV %100 elektrikli.

O araba çıktığında kaç lira olacak daha tam bilinmiyor zaten çıksa şükredeceğim yani.

Bazı sitelerde boş paketinin 200bin olacağını görmüştüm ama sonradan resmi site yalanlamıştı bunu. En dolusunun 320bini geçeceğini düşünmüyorum. Ama 320bin de çok para alan olur mu pek sanmam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı