TOGG yeni logosunu paylaştı!

Araç donanımlı ve sağlam olsun. Yeter ki haketsin. Pahalı da olabilir 500.900 arası, ama dediğim gibi sağlam ve donanımlı olsun yeter ki. Ota b*ka çamur atan arkadaşlar, Erdoğan'a o kadar kin tutmuşlar ki, (Tutabilirler de) Ama Erdoğan'ı bırakıp, Ülkeye yapılana da bakılması lazım bu durumda. Birşeyler üretip (Çabalanıyor) hemen linç ediliyor o ürün veya kişi. Biz Türk vatandaşı olarak böyle yaparsak GRAM ilerleme olmaz ötesi berisi yok. Hükümeti eleştirdiğimiz kadar da kendimizi de eleştirmemiz lazım. Hazıra alışan, konan bir millet olduk. Üretim yapayım, şöyle yapsak güzel olur demiyoruz. Diyenler olsa da hep susturuluyor. (Hükümet) hata yapıyor biz de üstüne ekliyoruz işin içinden çıkılmıyor. Adam daha ürünün görselini görüyor, binmiyor, test etmiyor, kullanmıyor hoppp bu kötü olmuş yiaaa. Genel kafa bu. Ha test edersin (Hakkıyla) yorum yapanlara lafım yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyatının 500-900 bin olması mümkün değil. Benzer özelliklerdeki Model X'in 4-5 yaşındaki ikinci el otomobilleri 2-2.5 milyon TL'ye satılıyor.

11.png

Benim yaptığım bu hali bile güzel ben yaptım diye demiyorum fontu böyle olabilirmiş.

Tam olarak aracın hangi parçası yerli ve milli bilen var mı?

Pil yurt dışı, tasarım İtalya... Hangi parçasını biz üretiyoruz, tekerlek falan mı?
Beğenmeyen illa bir bahane bulur. Bu sorularının cevabını Barış Özcan vermiş izle oradan atıp tutma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ortada hâlâ araba yok.
Bu tür projelerde gecikme en normal şeylerden birisi. Teknolojik bir cihazda gecikme yaşanabilir ki zaten kendileri 2023'e doğru bir tarih vermişlerdi.

Konudaki siyasi olaylara karışmıyorum, insanların tepkilerini anlayabiliyorum ama bu tür projeleri desteklememiz gerekiyor. Şu zor günlerde insanlar çoğu şeye karşı tepki üretiyorlar haklı olarak ama bu tür ülke yararına olan şeylere destek çıkmamız lazım topluca.

Beğenmeyen illa bir bahane bulur. Bu sorularının cevabını Barış Özcan vermiş izle oradan atıp tutma.

Resmi olarak aracın parçaları yurtdışından geliyorken, neyi anlatmaya çalışıyorsun anlamadım ?

TOGG'un parçaları ülkemizde üretilmiyor, üretiliyorsa birkaç tanesi üretiliyordur. Tasarım, pil, motor hepsi dışarıdan geliyor.
Hocam burda bile seçim için yapıldığı belli oluyor. :D
2021 sonuna geldik ben hala araba göremiyorum :D.

2023'de görüşürüz arkadaşlar, tamamen hayali bir proje. Seneler önce milli ve yerli uçağımız göklerde olacak demişlerdi, onu da göremiyoruz.

Yerli ve milli uçağımızın göklerde olacağı 2011 yılında söylenmişti, aradan 10 yıl geçmiş ve 2021'deyiz. Ben göremiyorum uçağımızı.

Geri
Yukarı