TOGG'a gelen yeni güncelleme

Dostum araç seçim için çıkmış olsaydı devlet yetkililerinde araç olurdu. Yaşadığım yerde sürekli görüyorum. Günlük araç üretimi arttırıldı. Malum taraftan değilim ama araba f/p.
Aynı fiyata aynı özellikte Tesla var.
Yazılım konusunda haklısınız bir şey diyemem. Bundan bir sene sonra araba çok güzel bir halde olacak.
Millet senede bir araba çıkartıyor biz update getiriyoruz. Mevzu tamamen bu işte. Yapmayı beceremediğimiz bir şeyi, hem de özel sektör üretimi bir ürünü, ülkenin kazancı olarak övüp yerli ve milli diyoruz tamamı ithal bir arabanın.

Bana ilginç gelen şey şu, aracın her şeyi ithal yerli araba değil diyenler bugün daha iyisini yapmaya çalışmıyor sadece çamur atıp sert eleştiriler yapıyor. Yine aynı kişiler İHA ve SİHA'lara bunlar iyi değil maketten uçak yapmış diyorlar. Ama yine daha iyisini yapmayı bırak bizlere projelerini bile gösteremiyorlar. O yüzden arkadaşlar yorumlarda neyin tartışmasını veriyorsunuz?

Bana ilginç gelen şey şu, aracın her şeyi ithal yerli araba değil diyenler bugün daha iyisini yapmaya çalışmıyor sadece çamur atıp sert eleştiriler yapıyor. Yine aynı kişiler İHA ve SİHA'lara bunlar iyi değil maketten uçak yapmış diyorlar. Ama yine daha iyisini yapmayı bırak bizlere projelerini bile gösteremiyorlar. O yüzden arkadaşlar yorumlarda neyin tartışmasını veriyorsunuz?
Sanane :D

Benim işim araba üretmek değil, düz bir öğrenciyim. Bir şey kötüyse de kötü derim haliyle, düzeltmesi gereken de ben değilim arabanın sahibi de ben değilim.

IHA ve SIHAlara laf yok bu arada, gerçekten işimize yarayan araçlar.

Sana ne :D

Benim işim araba üretmek değil, düz bir öğrenciyim. Bir şey kötüyse de kötü derim haliyle, düzeltmesi gereken de ben değilim arabanın sahibi de ben değilim.

Düz bir öğrenci olduğun yorumundan anlaşılıyor zaten. Sen donanımlı bir öğrenci olmaya çalışıp ülkeni en iyi yerlere çıkartmaya çalış. Daha iyisini yapmak için çabala.

Geri
Yukarı