TOGG'a gelen yeni güncelleme

Kardeşim sen başka bir şey okudun galiba bu atar ne anlamadım. Okuman yoksa tekrar oku siyasi kısmını anlarsın. Lansmanla tanıtılanla çıkan arabayı eleştirmekle Devrim otomobili farklı şeyler. Zaten eleştiriler bir yere taşır. Öyle yalayarak "her şey süper" demekle olmaz. Üstüne iyi yapılan şeyleri de övdüm.

Arabanın beğendiğim tarafı tasarımı ancak "biz araba değil teknojik üs çıkarıyoruz" dersen gülerim. Sebebini de söyledim, 2023 yılında kasan ekran koymuşlar. Şahsen beni sorarsan iktidarı da muhalefeti de sevmiyorum, en yakın olduğum parti Zafer ya da Memleket olabilir. Ulan en Türkçü partileri tutuyorum ben mi düşman olacağım? Özellikle de savunma sanayimizdeki başarından da bahsettim. Eleşirmeyip sadece yalayıp övmekle bu iş yürümez. Benim ya da benim gibilerin yorumlarını görüp bir sonrakine kasan ekran koymayacaklar bu kadar basit.

Ha ekstra olarak bu araba çok siyasallaştığı için (okuman yoksa nasıl siyasallaştığını tekrar oku, seçim için propaganda aracı yaptılar) bu arabaya asla sempatiyle bakmam bunu da söyleyeyim. Zaten Türkiye teknik olarak araba üreten bir ülke, Renault, Fiat, Toyota, Ford, Hyundai cart curt. Örneğin Ford'un vs. Türkiye'de hissesinin yarısı Koç'un ve %90 yerliliğe ulaşan modelleri var.

Bir de sen devletin değil özel sektörün olan Togg'u öveceksen çok daha fazlasını Arçelik ve Beko'ya da ver. Beko markasıyla Avrupa'yı domine ediyoruz, bak bakalım Türkiye beyaz eşya sektöründe ihraçta Avrupa'da 1. mi diye. Avrupa'nın en çok satılan beyaz eşya markası Beko mu diye. Bunların bir kere bile konusunu açtıysan namusum ve şerefim ant içerim ki eşek gibi anırıp video çekeceğim. Sen de siyasi iklime girip asıl başarılı olduğumuz konuları övmeyen biatçi bir sıvacısın! Bilinçli mi yapıyorsun onu Odin veya Zeus bilir.
Üstüme almıyorum. Herkesin kendi fikri. Sen reşit bir bireysen ve bende 12'ye giden 17 yaşında bir bireyim. fikirlerimiz farklıdır. Ben sadece arabaları seven ve onlarla ilgilenen bir adamım. Bu konuyu açmamdaki sebep teknik detaylardı. Ama öyle yerlere gittik konu lanet ettim bu konuyu açtığıma! Lanet olsun tüm elektrikli araçlara da karıştırdığınız siyasetede!

Ben sadece Türkiye şartlarında okuyan bir öğrenciyim. Sen kim oluyorsunda böyle atarlı konuşuyorsun. Kim seçim malzemesi yapmış ki? Size tabii sadece hükmete kin tutmak rahat gelir. Ben hiç kimseyi desteklemiyorum. Zaten bilirim. İlk arabamız Devrim'de sizin gibi kindar kişiler tarafından iptal edildi. Eğer ki yanlışım varsa veya dokunacak bir şey dediysem de özür dilerim. Ama hiçbir şeyi de ardıma koymam!

Bu forumda sonunda kendim gibi birini buldum. İnsanlar bir şeyin arkasında kin olunca ona çamur atmak için her türlü bahane arıyor.

Ama öyle yerlere gittik konu lanet ettim bu konuyu açtığıma! Lanet olsun tüm elektrikli araçlara da karıştırdığınız siyasetede!

Hocam zaten ucunda siyasi olan konuları bu forumda açmayın malum şeyler oluyor sonra ucu çamurlu deneye gidiyor yine.

Bu forumda sonunda kendim gibi birini buldum. İnsanlar bir şeyin arkasında kin olunca ona çamur atmak için her türlü bahane arıyor.

Hocam zaten ucunda siyasi olan konuları bu forumda açmayın malum şeyler oluyor sonra ucu çamurlu deneye gidiyor yine.
Estağfurullah hocam. Bir daha böyle şeylere elimi sürmeyeceğim. Teşekkürlerimi sunuyorum.

Bence arabayı erken çıkardılar, 1-2 sene kadar devlet kurumlarında test edip kullanıcı deneyimlerine göre geliştirmeliydiler ama siyaset kurbanı oldu araba. :)

Şahsen elektrikli arabalar çok umrumda değil, araplar gibi saatli bomba ile gezmeye gerek yok.
Bir tane E36, bir tane W124 alacaksın bakacaksın keyfine.

Üstüme almıyorum. Herkesin kendi fikri. Sen reşit bir bireysen ve bende 12'ye giden 17 yaşında bir bireyim. fikirlerimiz farklıdır. Ben sadece arabaları seven ve onlarla ilgilenen bir adamım. Bu konuyu açmamdaki sebep teknik detaylardı. Ama öyle yerlere gittik konu lanet ettim bu konuyu açtığıma! Lanet olsun tüm elektrikli araçlara da karıştırdığınız siyasetede!
Sen onca şeyi sana yazdığımı mı sanıyorsun? Öfke kontrol problemin var sanırım. Sana cevap verdiğim yer farklı kendi düşüncelerimi belirttiğim yer farklı. Burayı sadece sana cevap için kullanmıyorum. Bu kadar da öfkelenecek bir şey yok. Sevgilinle falan kavga edip başkalarına mı sarıyorsun anlamıyorum. Bir sakin kafayla oku, o kadar sinilenecek ne var diye.

Zaten siyasete alet eden seçim günü arabayı sokaklarda dolaştıran değil mi kardeşim? Artık o araba bir siyasi partiye atfedilmiş bir obje oldu. Artık ben o arabaya binmem bu kadar basit. Hadi kendi seviyesinde rekabetçi çıksa neyse derim de Dacia alırım daha iyi. Teknik detaylar diyorsun ama teknik detay da konuşuyoruz ve başarısız olduğunu söylüyorum. Yerli malı desteklemek sadece yalamaktan mı ibaret? Hataları söylemeyecek miyim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı