TOKİ'de VDSL altyapı var mıdır?

• Konuyu başlatan Ceix
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 41
  • Görüntüleme 2B
Özür dilemek ne zamandan beri geri çekilmek oldu? Yığmışım iyi ki üstüne böyle insanlarla Max Türkiye böyle olur zaten.
Türkçe bilmez, Atatürk sözleri paylaşır, Türklere sallar. Okuma bilmez yazana sataşır. Babasına adres sormaktan korkar, sanalda patron kesilir, valla harika.
EDİT:
Yaşına veriyorum, daha 8. sınıfmışsın, daah her şey tam oturmamış olabilir ben de saçmalardım o zamanlar. Deprem hakkında geçmiş olsun, umarım ailen iyidir.

Türkçe bilmez, Atatürk sözleri paylaşır, türklere sallar. Okuma bilmez yazana sataşır. Babasına adres sormaktan korkar, sanalda patron kesilir, vallahi harika.

Böyle olacaksa Türklük yerin dibine batsın. Babama adres sormaktan korkmuyorum adam uyuyor gece gece adres mi sorayım. Sabah soracağım zaten dedim buradan bir fikir bir şey çıkar çıkmadı.

Böyle olacaksa Türklük yerin dibine batsın. Babama adres sormaktan korkmuyorum adam uyuyor gece gece adres mi sorayım.
Gece gece sorma tabi ama gidip gece ikide de kaf dağındaki toki evde internet olur mu diye de sorma.
Böyle olacaksa Türklük yerin dibine batsın.
:D?
Şakası bile komik değil. Gerçeği ise hiç ama hiç komik değil. Raporlayıp geçiyorum.

Konu çok güzel hortladı modlar nasıl kapatmadı şaşırıyorum.

Vatana değer katacak ne yaptın?
Modlar da insan, uyuyorlardır.

Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim, ileride yüksek lisans yapıp ülkeme mühendis ya da akademisyen olarak katkıda bulunmak istiyorum.

Senin de uyku saatin biraz geçti sanki?

Toki'nin ev yapmasına, içine size kura çıkmasına şükür. İnterneti aramayın artık bence. Zaten bir şeyin önünde devlet varsa ondan korkulur. VDSL varsa bile sıkıntılı çıkar o zamanla. Belki hiçbir altyapı bile yoktur madem evler yeni.

Geri
Yukarı