Tokyo Ghoul bir ciltteki bölüm sayısı

yusuf777

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Tokyo ghoul mangasını okumak istiyorum ancak internette 62. bölümden sonrası var. Ben kaç cilt alırsam gerisini internetten okuyabilirim?

İstersen animeden chapter 62'ye kadar gel geri kalanını mangadan devam et.

İstersen animeden chapter 62'ye kadar gel geri kalanını mangadan devam et.

Çok fazla manga ve anime arasında fark var tavsiye etmem.

Arkadaşlar ben Tokyo ghoul mangasını okumak istiyorum ancak internette 62. bölümden sonrası var. Ben kaç cilt alırsam gerisini internetten okuyabilirim?

İlk 7 cildi alman en sağlıklısı. Mangası ile animesi arasında dağlar kadar fark var. Tokyo ghouldan Tokyo ghoul re geçerken bir anda ne olduğunu şaşırıyorsun.(1) ayrıca çoğu güzel manga sahnesi animede yok. Kısaltılmış değil direk animeye koymamışlar.

Kaneki ne ara neden karakter değiştirdi. Örneğin arima kanekiyi öldürüyor. Haise kim gibi çoğu hikayesel detay eksik. Örneğin çoğu quinx ile detaylar mangada geçiyor ama animede yok. Onun dışında amonun quinx sahibi oluşu ve takizawa ghoul oluşu gibi detaylarda yine animede yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Animeyi bitirdim ekstra olarak mangayı okuyacağım merak ettiğim için sordum yakında satın alıp okuyacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı