Tom Clancy's Rainbow Six: Siege 2022'de oynanır mı?

@neqetria Sana kendi oynadığım bir kaç klibi atayım, zamanla gelişiyorsun tamı tamına tutarlı olmayabilir ama belki 20 saat de falan zevk almaya başlarsın. Başlarda zevk almadım diye bırakma bence.

Discord adınız nedir? Ara sıra birlikte oynayalım.

Soru biraz saçma geldi. Şöyle diyelim o zaman. Valorant oynayan insanlar oldukça bu oyun 100x oynanır.

Neler geldi de mahvoldu oyun?
Zaman zaman gelen güncellemeler eski tadını bırakmadı. 2-3 ayda bir update geliyor mutlaka her güncellemede ya bir karakter ya da bir silah nerf/buff yiyordu. Maplerde de sık sık değişiklik oluyordu. Tam bir karaktere alışıyorsun nerf yiyor. Her güncellemede eklenen birbirinden saçma skillere sahip karakterler oyunun gerçekçiliğini azalttı. Toxic kitle de artınca bırakmıştım oyunu.

Zaman zaman gelen güncellemeler eski tadını bırakmadı. 2-3 ayda bir update geliyor mutlaka her güncellemede ya bir karakter ya da bir silah nerf/buff yiyordu. Maplerde de sık sık değişiklik oluyordu. Tam bir karaktere alışıyorsun nerf yiyor. Her güncellemede eklenen birbirinden saçma skillere sahip karakterler oyunun gerçekçiliğini azalttı. Toxic kitle de artınca bırakmıştım oyunu.
Tarafsız yaklaşacak olursam şöyle söyleyeyim (3’ünüde oynadım):

Valorant’ın Toxic Kitlesi 10 üzerinden 8 ise CS’nin de aşağı yukarı 7-8. Özellikle CS’de ruslar çok toxic. Rainbow’a ise 10 üzerinden 2 diyebilirsiniz. Ucuzladığı için Toxic kitlenin artması oldu tabii ki ama yine de bi Valorant, CS kadar değil. Bence 10 üzerinden max 4 olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı