Tom Clancy's Rainbow Six: Siege alınır mı?

Kampanya güzelde oyun yok ubisofta güzel yoksa oradanda alırdım.

Valorant'dan güzeldir ya.

Şu an nasıl bilmiyorum ama 1 yıl önce başlamıştım sarmıştı beni tek başıma yaklaşık 50 saatim var Valorant'taki gibi Türk görünce üzülmüyorsunuz tebessüm oluşuyor genelde Türk kitlesi büyük ve düzgün insanlardan oluşuyor gibi bir izlenim oluştu bende.

Kitlesi iyidir yaklaşık 900 saatim var ve hala aktif oynuyorum tavsiye ederim tekdüze bir oyun değil bu yüzden sarıyor sürekli yeni şeyler yapmak zevk veriyor almışken en iyi paketi al karakterlerin hepsinin açık olması senin avantajına olur.

Kitlesi iyidir yaklaşık 900 saatim var ve hala aktif oynuyorum tavsiye ederim tekdüze bir oyun değil bu yüzden sarıyor sürekli yeni şeyler yapmak zevk veriyor almışken en iyi paketi al karakterlerin hepsinin açık olması senin avantajına olur.

Kitlesi rezil rüsva be hocam. Sadece ben mi bu kadar toxiclerle karşılaştım?

Yani hocam rank atladıkça daha üst seviye de ki ranklarda o kadar da kötü değil gümüş 4 ile Gold 3 arası oynuyorum o kadar toxic yok hatta hiç denk gelmiyor.

Gold 1-Plat 3 elodayım. Boosted'ı da var, toxic'i de. Her maç mikrofona öğüren birileri geliyor. Veya her round ash alıp rushlayıp ölen.

Yeni konular

Geri
Yukarı