Tom Clancy's Rainbow Six Siege açılmama sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cihan Yüce

Kilopat
Yer
İnegöl
Daha fazla  
Oyna tuşuna basıyorum oyunun açıldığı yazıyor Steam'de. Daha sonra oyun kapanmış olarak gözüküyor ama bu sürede hiçbir tepki yok. Görev yöneticisine baktım oyna dediğimde oyun geliyor 10 saniye sonra falan gidiyor.
Logfile.rar
Ekran kartı güncelledim herhangi bir sonuç yok.

Son düzenleme:
Çözüm
Steam'in kendi kurulumu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi: Pazartesi 20:59
Çözüm yok mu arkadaşlar ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi: Pazartesi 21:23
MSVCP 110.DLL
MSVCPR 110.DLL
Sıkıntı bunlarda sanırım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi: Pazartesi 22:19
Etiket nasıl atılıyor ? NookumPie adlı moderatörü etiketlemek istiyorum en son o çözmüştü bu tarz sorunu.

Sıkıntı onlarda değil, oyun dosyalarında. En son ne yaptınız? Oyun dosyalarının içine bir şey attınız veya yüklediniz mi?
Oyun dosyalarındaki gereksiz artı programlar (X360ce) silindikten sonra önbellek doğrulaması yapılınca oyun açıldı.
En temizi oyunun dosyalarını yedekledikten sonra kaldır tekrar kur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer oyunu Türkçe başlıklı bir klasöre kurduysanız böyle bir sorun olabilir. İngilizce karakterler ile yazılmış bir klasöre kurun yada klasörün adını değiştirin.

Eğer oyunu Türkçe başlıklı bir klasöre kurduysanız böyle bir sorun olabilir. İngilizce karakterler ile yazılmış bir klasöre kurun yada klasörün adını değiştirin.
Steam'in kendi kurulumu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

MSVCP 110.DLL
MSVCPR 110.DLL

Etiket nasıl atılıyor ? NookumPie adlı moderatörü etiketlemek istiyorum en son o çözmüştü bu tarz sorunu.

Son düzenleme:
Steam'in kendi kurulumu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi: Pazartesi 20:59
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi: Pazartesi 21:23
MSVCP 110.DLL
MSVCPR 110.DLL
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi: Pazartesi 22:19

Sıkıntı onlarda değil, oyun dosyalarında. En son ne yaptınız? Oyun dosyalarının içine bir şey attınız veya yüklediniz mi?
Oyun dosyalarındaki gereksiz artı programlar (X360ce) silindikten sonra önbellek doğrulaması yapılınca oyun açıldı.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı