Çözüldü Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ping sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ISekizI

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
HyperX Fury 16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
ASUS Prime B550 Plus
İşlemci
Ryzen 5 3600
Bu konunun çok açıldığını biliyorum fakat benim sorunum biraz farklı. Uzun süre oyunu ping olmadan oynadım ancak birkaç haftadır oyun oynanmayacak duruma geldi. İnternet veya sistemimde herhangi bir değişiklik yapmadım. Birdenbire neden ping sorunu yaşamaya başladığımı anlamadım. Bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Otomatik güncelleme yapıyor olabilir. Veya telefon modeme uzaksa biraz etkiliyor.
Ben bir ara Rainbow oynarken Twitch yayını açıyordum. O zaman bile ping sorunu yaşamamıştım. Hatta bilgisayardan bir şeyler indirirken de oyuna girmişliğim var yine sorun olmamıştı. Söylediğim gibi tekrar wifi olayını deneyip ping durumuna bakacağım. Eğer yine ping sorunu yaşarsam zaten çözüm odaklı yapabileceğim bir seçenek kalmıyor sanırım.
Telefonlar wifi ye bağlı olduğu zaman ping daha çok artıyor. Telefon herhangi bir indirme vesaire yapmamasına rağmen. Telefonların wifi sini kapatıp oyuna girdiğim zaman ping olmuyor. İnterneti kullanan sadece Rainbow oluyor kısacası. Şimdilik sorun çözülmüş gibi duruyor. Konuya cevap veren herkese teşekkür ederim.

Geri
Yukarı