Çözüldü Tom Clancy's Rainbow Six: Siege açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

ZlpFilee

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
8GB 2400MHz
Ekran kartı
Asus Rog Strix RX570 4gb
Anakart
Prime A320M-R
İşlemci
Ryzen 3 1200
Öncelikle herkese merhaba.

Windows 10 kullanırken Rainbow çalışıyordu.
Windows 11 çıktığından bu yana kullanıyorum ama bir sıkıntısını görmedim ve her oyunu açıyordu şu ana kadar.
Rainbow oynayasım geldi ve indirdim ama açılmıyor.
Steam'den satın almıştım oyunu.
Dosyalar hatalıdır belki diye dosya bütünlüğünü doğruladım ama bir sorun çıkmadı.
Steam'den oyunu başlata tıklıyorum ama bir süre bekleyip tekrardan oyunu başlat yazısı geliyor.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sistem= Ryzen 3 1200.
ASUS ROG STRIX RX 570 4 GB.
8 GB RAM.
Prime A320M-R.

Çözüm
Konu sahibinin bilgisayarına uzaktan erişim sağlandı ve sorunun kaynağının Driver Booster kaynaklı kurulmuş DLL'ler olduğu tespit edildi. Konu sahibine verilen çözüm önerisi ise format sonrası aşağıdaki iki paketi kurmak. En yakın zamanda olumlu geri dönüt alırız umarım. :)

Olay Görüntüleyicisi raporu paylaşabilirseniz yardımcı olabiliriz. Raporlamayı yapmayı deneyin ve olmazsa da Process Monitor raporu oluşturup bizimle paylaşın linki. Gerekli iki rehber de aşağıda yer almaktadır.

Öncelikle herkese merhaba.

Windows 10 kullanırken Rainbow çalışıyordu.
Windows 11 çıktığından bu yana kullanıyorum ama bir sıkıntısını görmedim ve her oyunu açıyordu şu ana kadar.
Rainbow oynayasım geldi ve indirdim ama açılmıyor.
Steam'den satın almıştım oyunu.
Dosyalar hatalıdır belki diye dosya bütünlüğünü doğruladım ama bir sorun çıkmadı.
Steam'den oyunu başlata tıklıyorum ama bir süre bekleyip tekrardan oyunu başlat yazısı geliyor.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sistem= Ryzen 3 1200.
ASUS ROG STRIX RX 570 4 GB.
8 GB RAM.
Prime A320M-R.

Uobit miydi ismini hatırlamıyorum ama Ubisoft'un indiricisini kurun oradan açın.

Orada ek bir indirme istedi mi?

Hayır.

Olay görüntüleyicisi raporu paylaşabilirseniz yardımcı olabiliriz. Raporlamayı yapmayı deneyin ve olmazsa da Process Monitor raporu oluşturup bizimle paylaşın linki. Gerekli iki rehber de aşağıda yer almaktadır.

Oyunu hiç çalıştırmaya çalışmıyor galiba. Çünkü olay görüntüleyicisinde herhangi bir rapor çıkmıyor yenile deyince.
Diğer yolu deneyip dönüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olay görüntüleyicisi raporu paylaşabilirseniz yardımcı olabiliriz. Raporlamayı yapmayı deneyin ve olmazsa da Process Monitor raporu oluşturup bizimle paylaşın linki. Gerekli iki rehber de aşağıda yer almaktadır.

Process Monitor ile ya ben yapamadım ya da Steam'den açıyor diye göstermiyor.
Oyunun exe ismini bulamıyorum ayrıca.
Oyunun dosya konumundan exe ismini alsam bile oradan oyun açılmıyor zaten.
Steam kodunu deneyerek process raporu yapayım dedim ama o da beyaz ekran kalıyor.

Geri
Yukarı