Tom Clancy's Rainbow Six: Siege alınır mı?

Alınır ama düz paket alma indirimleri bekle Deluxe ya da Gold paket al yoksa base operatörler ile oynarken çabucak sıkılırsın arkadaş ortamında oynayan varsa beraber daha çok keyifli oluyor tek başına bir süre sonra sıkabilir buna rağmen bazen solo bazen Duo olarak 2000 saate yakın oynadım taktiksel bir FPS olduğundan öneririm ama dediğim gibi indirimleri bekle indirimsiz fiyattan ve en boş paket alma.

Merhaba. Oyunu Ubisoft Connect üzerinden almayı düşünüyorum. 6. yılına girdiğini biliyorum. Oynanış olarak değil de oyunun ortamı, oyuncuları ve geleceği hakkında soruyorum. Nasıl bir ortama sahip ve sizce kaç yıl daha popüler şekilde gider?

Epic Games'den al zaten Steam Epic ve Ubisoft'tan alsanda Ubisoft'ta oynuyon oyunu Epic'de 20 tllere düşüyor.

Bu oyun hem seni kanser eder hem bağımlı, kaç kez sinirden silsem de geri indirdim oyunu. Kendisi taktiksel FPS de bir numara ama yalnız başına oynayacaksan. Bence alma. Oyunda bayağı troll insanlar var. "R6 da kazanan gerçek hayatta kaybeder"(1000 saatlik deneyimlerim böyle).

Geri
Yukarı