Tom Clancy's Rainbow Six: Siege alınır mı?

Alınır. Oyun çok güzel, Ubisoft'un arkadaş ekleme sistemi falan biraz sadece, arada bir de buglar ile karşılaşabiliyorsun. Ama genel olarak eşi olmayan bir oyun. Fiyatına değer.
Fakat şöyle bir şey var oyunu öğrendim demek için 300 saat falan gerekiyor. Çok karışık bir oyun.

Alınır. Oyun çok güzel, Ubisoft'un arkadaş ekleme sistemi falan biraz sadece, arada bir de buglar ile karşılaşabiliyorsun. Ama genel olarak eşi olmayan bir oyun. Fiyatına değer.
Fakat şöyle bir şey var oyunu öğrendim demek için 300 saat falan gerekiyor. Çok karışık bir oyun.

Evet :D

Oyunda tilt olmamak elde değil benden demesi.

Kesinlikler alınır mükemmel bir oyun fizikleri, mekanikleri, grafikleri harika ama CS gibi hemen öğrenemezsin oyunu.

Kitle kanser saatini tutturdun mu pamuk, aim kabiliyetim iyi kol var flank atar vururum gibi düşüncelerin varsa yanından geçme oyunun. 5v5 oyunların en farklı oyunu. Karakterleri, haritaları Spawn Peek açılarını, görüş önceliklerini, haritaya göre giriş/savunma rotalarını ezberlemek yerine oturtmak bir kaç ayını net alır. @toomanynights arkadaş 300 saat derken şahsıma göre iyimser cevap vermiş. Fiyatını misli ile karşılar. Oyunda karakter almak için Renown kasman gerekiyor ortalama 200 gelir iken temel karakter dışında ki karakterler 10k-25 arasında.

Kitle kanser saatini tutturdun mu pamuk, aim kabiliyetim iyi kol var flank atar vururum gibi düşüncelerin varsa yanından geçme oyunun. 5v5 oyunların en farklı oyunu. Karakterleri, haritaları Spawn Peek açılarını, görüş önceliklerini, haritaya göre giriş/savunma rotalarını ezberlemek yerine oturtmak bir kaç ayını net alır. @toomanynights arkadaş 300 saat derken şahsıma göre iyimser cevap vermiş. Fiyatını misli ile karşılar. Oyunda karakter almak için Renown kasman gerekiyor ortalama 200 gelir iken temel karakter dışında ki karakterler 10k-25 arasında.
Aslında 500-600 yazıcaktım da abartma demesinler diye 300 yazdım.

2.000 saatim var arkadaşın yoksa alınmaz diyen arkadaşa katılmıyorum. Ve aynı şekilde aim oyunu değil diyen arkadaşa da. Bu arada birlikte oynadığım arkadaşlarım var ancak tryhard olmadıkları için tam odaklı oyun dönmüyor, makara dönüyor genelde. Oyuna ara vermeden önce tek başıma plat 2 ye kadar çıktım ve yükselmeye de devam ediyordum. Demek istediğim tamamen oyun bilgisi ve aimine bağlı ikisinden biri yoksa ilerleyemezsin. Açıkcası fps oyunları ile büyüyen ve fps den başka çok fazla oyun oynamayan biri olarak bu oyundan aldığım zevki diğer oyunlardan almıyorum. Arkadaşlarla vakit geçirmek için girdiğin oyun vardır bir de sevdiğin için tek başına da olsan oynadığın oyun vardır benim için öyle bir oyun. Dönem dönem hileciler çoğalıyor topluluğu da çok acayip her telden insan var. Tavsiyen tek gireceksen biri sesli sohbetten en ufak toxiclik yapıyorsa direkt susturman ve oyununa bakman. Onun dışında arkadaş ekleme, takım davet etme, eşleştirme taraflarında sorunlar olabiliyor bazen. Bilmek istediğin her hangi bir konu varsa ilet bilgilendiririm.

Bu arada şunu da eklemeliyim ki oyunda öğrenme aşaman olacak ve bu aşamayı oyunu bilen bir arkadaşın var ise onunla geçirirsen çok daha iyi olur veya youtube da çok fazla içerik üreten var izleyip öğrenmen daha iyi olur. Temel anlamda bilgi edin hangi operatör nedir ekipmanlar nasıl kullanılır nasıl dronlanır nasıl peeklenir gibi bilgileri edinmeden oyuna girip hiçbir şey anlamadan ölme.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı